Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone facebook lassulás/hiba,...

Iphone facebook lassulás/hiba, mi az oka?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy iphone 4-n a facebook/facebook messenger legelején nagyon jól ment,kijött 1-2 frissítés és rá kis idő múlva telljesen idegesítő lett.Elküldök egy üzenetet várni kell (nem mindig) de gyakran,várni kell 10s-t SEND után..meg rámegyek az ember nevére chaten,és tölt h betöltse a nevét..de ezt se mindig.Próbáltam újratelepíteni,telefont újraindítani 2 napig tökkkéletesen működött,amikor rámentem emberre,vagy írtam egyből dolgozott a telefon..Valakinek nincs valami ötlete tanácsa ezzel kapcsolatosan?

2013. júl. 4. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a teló hibája az, hogy lassabban tölt be dolgokat. simán a net is okozhatja, de annak is be lehet tudni, hogy egyre több alkalmazás minimum 4S szintű hardverrel számol. én most ebben nem tudok igazából pontosat mondani, mert én iOS7 bétát használok, szóval ha felteszed pár napra, majd visszateszed iOS6-ot, minden sokkal gyorsabbnak tűnne :D
2013. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nettel nemhiszem hogy gond van,hiszen amikor újratettem jó volt? egy facebook nemhiszem h olyan hardvert vesz ígénybe :D valamikor jó,valamikor nem..valamikor gyorsan írni akarok valakinek de hát várnom kell mikor leküldtem az üzenetet...vagy akár rámentem a fejére..idegesítő :S
2013. júl. 4. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az új facebook vagy inkább faxbook verzióra csak az nem panaszkodik mostanában aki nem használja kb...


iPhone-on, androidon is...

2013. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/
2013. júl. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!