Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál kapható lesz ez a...

T-mobilnál kapható lesz ez a tipusú telefon? --->ALCATEL One Touch Idol Ultra?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 21:48
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Megsúgom neked a gyakorikérdések válaszolóinak ősi titkát. ///Mi is csak rákeresünk a neten.///

Tehát ha ilyen jellegű kérdéseket teszel fel előtte próbálj már meg rákeresni. Ez nem egy olyan hely ahol bedobod a feladatot valaki meg kikeresi neked.

De hogy ne legyek bunkó: Nem, nem lehet kapni.

2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az nem fordult meg a fejedben hogy talán kerestem és nem találtam és azért kérdezem itt..... igen most nem lehet kapni mert új telóról van szó azért is írtam úgy hogy ha figyelmesen olvastad volna hogy lesz e kapható
2013. júl. 4. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább az ezotéria témában tedd fel a kérdésedet. Ott biztosan akad, aki tud jósolni.
2013. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!