Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet youtuberól...

Hogyan lehet youtuberól lehúzni egy zenét, hogy clippel együtt utana a telefonba küldeni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 23:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
DownloadHelper
2013. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Xperia.floyd ***** válasza:
dispy.com - bemásolod a youtube URL-t utána átalakítja zenévé alatta pedig ott van , hogy 360p/480p/720p/1080p-ben lehet választani a kidobott lehetőségek közül , viszont sajnos nem mindegyikkel működik :(
2013. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Xperia.floyd ***** válasza:
Dirpy.com*
2013. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Xperia.floyd ***** válasza:
dispy.com - bemásolod a youtube URL-t utána átalakítja zenévé alatta pedig ott van , hogy 360p/480p/720p/1080p-ben lehet választani a kidobott lehetőségek közül , viszont sajnos nem mindegyikkel működik :(
2013. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha letölthető progi kell tudom ajánlani ezt:

*****

Ha online akkor pl. a keepvid.com, grab-tube.com

video2mp3.net (ez csak zenét tölt mp3-ba)

Firefox kiegészítőként meg Download Helper.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmilyen program hogy a vidit letöltsd! Nem kell semmilyen külön oldalra lépni sem.

Ha már megvan amit le szeretnél tölteni, egyszerűen a youtube.com elé beírsz két darab s betűt ( www.ssyoutube.....). Bejön egy oldal, ahol kiválaszthatod milyen minőségbe akarod letölteni. Én így szoktam.

2013. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#6: Nekem nem működik.
2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Példa:

Kid Cudi - Day and night-->

www.youtube.com/watch?v=WSWrepLjTKc

Letöltése-->

www.ssyoutube.com/watch?v=WSWrepLjTKc


Firefoxon működnie kell, a többi böngészőt nem tudom.

2013. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
OK, megoldottam a problémát. A saját videóm URL-jében https volt, csak sima http kell, mert ugye a https az titkosított. Egyébként ez a dolog ugyanúgy egy általunk linkelt oldalhoz hasonló oldalra irányít át (ebben az esetben az en.savefrom.net oldalra). Tehát lényegében ugyanolyan mint amit mi linkeltünk, mellesleg ennek is van ff-es kiegészítóje.
2013. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell külön oldalakat megnyitni, hanem csak beírsz két s-t.
2013. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!