Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb Talking Tom?

Melyik a legjobb Talking Tom?

Figyelt kérdés
Valaki linkelne? És leírná részletesen,hogy lehet ilyen programokat androidos telefonra INGYEN rakni, például ezt is,hogy lehet rá rakni? Nagyon hülye vagyok ilyenekhez, sorry!!!
2013. júl. 5. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van: [link]

Ingyenes.

2013. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 5. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem indul el a letöltés :(
2013. júl. 5. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Gépen nem is fog elindulni. Töltsd a telóval.
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja szóval ilyeneknél nem kell gépre tölteni le, és USB segítségével rárakni? Tudod totál nem értek az ilyenekhet, szóval bocsi, ha hülyeséget kérdeztem!!!
2013. júl. 7. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ha szeretnéd én segíthetek az ilyen dolgokban. Mikor gondolod írj rám privátban és bármi kérdésed van csak kérdezz és segítek.
2013. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óóó rendben :)... Köszönöm szépen, még soha nem csináltam ilyesmit,de megpróbálom. Ha nem sikerül, vagy lesz vmi élek a lehetőséggel :3 Köszönöm még egyszer :)!
2013. júl. 7. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!