Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X IN. Jó választás?...

ZTE Grand X IN. Jó választás? Vélemények? Esetleg valami más telefonf ajánlatok helyette?

Figyelt kérdés
Ezt a telefont neztem ki magamnak. Ha van rola velemenyetek myugodtan irjatok le. Ha esetleg van mas telefon amit ebben az arkategoriaban tudtok ajanlani,irjatok le nyugodtan.

2013. júl. 7. 13:38
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Optimus L9, Xperia L vagy Xperia P.
2013. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ja és ha találsz olcsón az Optimus 4xHD a legjobb. Az is olyan 70k körül van.
2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a családban van egy, sűrűn fagy, hangszóró probléma volt vele. Amúgy jó készülék, lehet hogy mi fogtunk ki hibásat, mert sokan jót írtak róla. Ba megteheted, Xperia P-t ajánlom.
2013. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sógoromnak van ez a típusú ZTE-je és maximálisan elégedett vele! Ahogy előttem is írták, a Sony Xperia P is szuper, sztem ár-érték arányban pedig az Alcatel OT-997d a legjobb ebben a kategóriában! :)
2013. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem a legjobb... inkáb samsung galaxy s advance vagy sony xperia p... esetleg ha jó a windows phone, akkor nokia lumia 720 vagy htc 8s
2013. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!