Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek kártyafüggetlen...

Ha veszek kártyafüggetlen telefont, akkor utána pl. egy t-mobile domino kártya mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
kártyafüggetlenül szeretném megvenni a telefont,mert lényegesen drágább t-mobile-nál. viszont utána új kártyát kellene vásárolnom, mivel az utolsó telefonomat 5 évvel ezelőtt vettem. szóval mennyi lenne egy új domino kártya?

2013. júl. 7. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
És azért miért kéne új simet venned, mert 5 éve vettél utoljára telefont? Ha jó még a sim akkor nyugodtan tedd bele.
2013. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet a kártyád akár 10+ éves is, beleteheted. Ha az új telefonba micro sim való, a szolgáltató a legtöbb esetben díjmentesen cseréli a kártyát, a számod pedig megmarad.
2013. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oh,ertem. Koszonom a valaszokat.

Azert is irtam ki a kerdest mert lattam ezt az uj mixroSim-et sok telefonnal.

Ezekszerint ha megveszem kartyafuggetlenul a telefont,aki ahogy neztem, igy egy 20-assal olcsobb lesz, utana csak annyi a teendom h beleteszem a meglevo sim kartyat? :)

2013. júl. 7. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az új telefon micro sim kártyát fogad, akkor először cseréltetned kell sim kártyát a normál sim-ről, aztán mehet a telefonba.

Milyen lesz az új telefon?

2013. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megneztem, nem microSimes,hanem sima sim kartyas.

Amugy LG Optimus 4X HD-t tervezek venni. Kartyafuggetlenul 70 ezer Ft.

Szerinted.megeri? :/

2013. júl. 7. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Független telefonoknál gyakran előfordul, hogy bár elfogadják a sim kártyát, sok fizetős funkciót mégsem tudsz használni rendesen (nálam pl. az internet nem akart menni). Nekem erre a t-ben azt mondták, hogy be kell vigyem a telefonomat szervizükbe, ahol ráteszik a t-mobile-os szoftvert, utána mindent tudok vele használni rendesen. Hát mondom csókolom, de én nem ezért vettem független telefont...

Persze ez nem törvényszerű minden telefonnal, de nekem a néni azt mondta az ügyfélszolgálaton, hogy független telefonoknál az sms-el és az internetezéssel vannak ilyen problémák. Vajon miért...

2013. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem ez hülyeség, erről még soha nem hallottam és nem is tapasztaltam. Érdekes az a T-s szervizes is amelyiknek van arra ideje, hogy egy nem nála vásárolt, nem ott garanciális, független telefont frissítgessen.
2013. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy jó lesz az új telefonba a régi kártya. Sokszor találkoztunk ilyen esettel, amíg szolgáltatónál dolgoztam. A régi chipeket nem mindig tudja rendesen kezelni az új telefon.

Egyébként miért nem a T-mobile ügyfélszolgálatát kérdezed? Ingyen hívod őket és pár perc alatt biztos információt kapsz.

2013. júl. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 23:25

Ha megfizetik, akkor bármit megcsinálnak. Ennek is meg van az ára.

És igen van olyan, hogy nem működik minden funkció, mert nem jók a beállítások. Ha be tudja állítani rendesen a tulaj, akkor nincs gond. Csak ezeket a beállításokat általában kézzel kell elvégezni.

2013. júl. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi! :)

Hat igen, eloszir kiprobalom a regi kartyaval es ha barmi funkcio nem mukodik, akkor vagy kerek uj karzyat, amit dijmentesen lecserelnek, vagy ugyfelszolgalatnal megmondjak mi a teendo.

2013. júl. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!