Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Frissítettem egy...

S. O. S! Frissítettem egy Iphone 2G 8GB-os készüléket, az Itunes-on keresztül. Többi lent. Valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom csak segélyhívást engedélyez és egy képet jelez ki amin felül Itunes jel van(?) alul pedig egy adatkábel, közöttük pedig egy nyíl.Amikor megnyitom az Itunes-t kiírja a következő szöveget:The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported.Valaki tudna segíteni, hogyan tudnám orvosolni gyorsan ezt a problémát?Fontos!!!
2013. júl. 7. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Függetlenítve lett a telefon? Általában a nem tartós függetlenítés frissítéskor elveszik.
2013. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, függetlenítve lett.
2013. júl. 7. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagy valószínűséggel újra függő lett és újra ki kell függetlenítened.
2013. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aktiválni kell a telót az eredeti szolgáltatós kártyával, szívás, főleg, ha nincs olyan kártyád!
2013. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megoldódott a probléma,elvittem szervizbe és újra kifüggetlenítették.
2013. szept. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!