Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem nagyon volt még okostelefo...

Nem nagyon volt még okostelefonom, melyiket ajánlanátok inkább? Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy új készüléket, nem volt még okostelefonom, remélem tudtok egy kicsit segíteni... köszi :)

2013. júl. 8. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
inkább az s3 sokkal átláthatóbb a Hardvere
2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 |Orfeusz| ***** válasza:
66%

Átlátható a hardvere? Mi???

Én is az S3-mat javasolom, nagyobb élmény használni, nagyobb a kijelzője (sokkal!) és a proci is fürgébb.

2013. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
60%
Iphont semmikép se vegyél.Szó szerint egy rakás szar nem tudsz vele más márkáju telefonra blutoothal küldeni és a rendszer is szar és stb..
2013. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi :) én is az S3 felé húzok jobban, csak kíváncsi voltam pár véleményre :)))
2013. júl. 8. 22:31
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
nincs mit megköszönnöd, nem kaptál érdemi válaszokat.
2013. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
54%
Én iphone 5 tulaj vagyok. Előtte egy s3 am volt. Még nem vettem meg az iphont addig megvoltam elégedve a sgs3 al. De az iphonnal fel sem veszi a harcot. Hiába erősebb elméletileg hardware ben. A szar android miatt így is úgy is lassú az ios mellet. Olyan még nem volt hogy laggolt!!!! Ráadásal a kuaiyonggal jailbreakeles nelkül is lehet crackelt app ot telepíteni!!
2013. júl. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S3.Oda-vissza veri az i4s-t.(anyaghasználat az egyetlen kivétel)
2013. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem ezt az anyaghasználat mizériát. Mindegyik eltörik, ha elejted. Ettől kezdve fölösleges téma.
2013. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem Iphone 4s-em van, és imádom. nagyon gyors, a fotók élethűek, szóval olyan mintha egy profi fényképezőgéppel csináltam volna. Az üzeneteket Iphone-ról Iphone-ra ingyen küldöd. Ismerősömnek Samsung Galaxy s3-sa van, sokat panaszkodik rá, mert lassú, és van, h magától kikapcsol, vagy éppen nem fordul el a képernyő. Én az Iphone-t ajánlom.
2013. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Iphone 4s. Nagyon ajánlom, csak akkor tudod meg, h milyen jó ha már kipróbáltad. Én még személy szerint egyetlenegy Iphone tulajdonost sem hallottam panaszkodni. Samsungost annál inkább.
2013. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!