Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP PLS! Miért nem tudom...

HELP PLS! Miért nem tudom megnézi az IPHONE 4-en a fotózott képeim? Egyszerűen nem mutatja meg őket. Csak fehér ürességet.

Figyelt kérdés
Ehhez is valami program kell vagy mi?
2013. júl. 9. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell program. Van egy olyan ikon, h 'fotók'. Oda bemész és alul az 'Albumok' feliraton belül a 'filmtekercs' albumra kattintasz. Ott van az összes képed. Ha fehér akkor még nem csináltál fotót (?)

Úgy is meg tudod nézni a a fotóidat, h a 'Kamera' ikonra kattintasz, majd a bal alsó sarokban van egy kis négyzet, melyen az utolsó fotózott képedet látod. Ha oda kattintasz akkor is megjelennek nagyban a képeid.

2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom miről beszélsz, de semmi ilyen nincs :D se filmtekercs se a kameránál a kép..
2013. júl. 10. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
ha bekapcsoltad a telód, akkor az első oldalon van egy sárga virágos ikon. Eddig megvan? :)
2013. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogyne, oda bementem. sőt az albumokig is eljutottam.
2013. júl. 10. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
és látsz az 'albumok' felirat mellett látsz olyat, h 'folyóadatfolyam' ?
2013. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

IPHONE 4-em van nem 5-öm . -.-

kiírtam a kérdésbe. !

2013. júl. 11. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom, h Iphone 4-ed van. Nekem is, és én gond nélkül meg tudom nézni a képeimet. Most épp próbálok neked segíteni, és kideríteni, h miért nem érted amit mondok. Vagy, h mit látsz a telefonodon.
2013. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem lehet, h csak betelt az albumod?
2013. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De! :D

Ez a problem és már meg is van! :)

2013. júl. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!