Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy KI lehet kapcsolni...

Valahogy KI lehet kapcsolni az a telefonomon azt, hogy az értesítő sávban megjelenjen pl. : az hogy nyerjek 1 Ipad-et, vagy, hogy találd meg a párodat?

Figyelt kérdés
Ezek leveszik a kreditemet, igaz, hogy keveset, de nekem az is számít. Vagy lehet , hogy ezeknek nem is kellene levenniük a kreditet? Én ehhez nem igazán értek. Ha számít valamit Samsung Galaxy Ace-m van.

2013. júl. 9. 21:31
 1/2 anonim válasza:
szerintem ezt az egyik alakalmazásod csinálja, talán Nézd visza miket telepített el az elmúlt időszakban és mióta csinálja ezt a telod
2013. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Reggel jött egy, amit a Meme battery küldött, ki is töröltem. Lehet, hogy az összeset ez küldte, de azért még várom a válaszokat. Az elsőnek pedig köszönöm.
2013. júl. 10. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!