Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs-t megéri még...

Iphone 3gs-t megéri még venni? (2013 július)

Figyelt kérdés

Úgy hallon már eléggé elvault, viszont nem tűnik rossznak, és szeretnék ipone-t az ios miatt, mert kipróbálnám , és így eléggé tetszik, annak ellenére hogy nem ismerem

melyik a legújabb ios frissítés rá?

még vannak rá jó programok?

ala cuccok futnak rajta (facebook, gmail, instagram, néhány játék, képszerkesztők) ?

Előre is köszönöm a válaszoat! :)



2013. júl. 11. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hát 30ezer körüli áron még megéri szerintem. asszem a 6.1(?)-es ios van rá, mondjuk a 7es tuti nem fog már kijönni rá. az alap programokat simán viszi
2013. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 11. 18:06
 3/10 A kérdező kommentje:
az ios 6.1 a legújabb, ami most az iphone 5re is van?
2013. júl. 11. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2013. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6.1.3. az utcsó IOS rá. A 7-et már nem kapta meg. Maga a teló 1-2 évig még teljesen használható lesz, bár egyre kevesebb újonnan megjelenő szoftver fog futni rajta, viszont az alapfunkciói működni fognak. Az IOS 6-al ráadásul sokkal gyorsabb lett, mint az 5 volt anno.

Ha nincsenek nagy igényeid, szerintem alapdolgokra használható, de ne várj akkora tudást tőle, mint egy 4s-től vagy 5-től, viszont nincs nagy difi a 3gs és a 4 között, már ami az árt illeti, lehet érdemesebb lenne gyűjteni egy 4re!

2013. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 13. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom, hogy késői-e a válaszom, de azért írok:


Én is most szeretnék venni iPhonet, bár én ötöt, mert nagyon fontos nekem a jó kamera, és hogy nagyon ki tudjam használni. Abszolút nem a telefonálásra kell, az csak egy másodlagos funkció.


Na de: eddig androidom volt, én is ki akartam próbálni az ios-t és találtam egy közeli településen lévő hirdetést apród.hu-n, hogy iphone 3gs 10 000Ft-ért és elég jó állapotban volt, csak azt mondta a lány, nagyon lassú.


utána néztem és kiderült hogy az újabb verziók már nem jók rá, csak az ilyen négy pont akárhányasak, mert az újabbaktól nagyon lelassul a telefon. A kamerája amúgy nagyon kaki. A párom (aki hozzáteszem nagyon ért az ilyenekhez) azt mondta, hogy egy tizest sem érdemes rááldozni, inkább tegyem félre, hogy megmaradjon azúj telóhoz.


Remélem segítettem, a 3gs-el nem fogsz sok mindent kezdeni. Inkább vegyél 4-et, csak nézz utána nagyon, nehogy valami copyt adjanak. 50körül márlehet kapni szép állapotút, és mégsem kell 25-30-at kiadnod ezért a rakás *** ért. Nem az iPhoneval van a bajom, csak a 3-3gs tényleg nagyon semmi :) Szerintem a kedved is elmenne az iostól utána.

2013. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utoló, sikerült egy csomó baromságot összehordanod, gratulálok! Te a sima iPhone 3G-ről beszélsz, de a kérdésben 3GS-ről van szó.
2013. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további véleményeket, már én is inkább 4et szeretnék, csak nem igazán van rá pénzem :/ de most az a terv hogy gyűjtök egy iphone 4 re :)
2013. aug. 13. 22:05
 10/10 A kérdező kommentje:
mások véleménye? mégse jön össze az iphone 4...
2013. aug. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!