Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam ma vonaton egy...

Találtam ma vonaton egy Iphone 4S-t. Többi nem (? )

Figyelt kérdés
Kérdésem, hogy nyugodtan használhatom, nemkell tartanom, hogy rámtalálnak?
2013. júl. 11. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél bele új sim kártyát, aztán ha megmarad (nem tiltják az imei szám alapján) akkor a tied. mást úgyse tudsz tenni, ha kihirdeted, hogy találtad és keresed a gazdáját, akkor hirtelen lesz jó pár "gazdája"
2013. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy felhívsz egy számot a telóról és megkérdezed tőle, hogy kié a teló, és egy kis "prémium"-ra talán számíthatsz mint megtaláló :D
2013. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogtalan elsajátítás



325. § (1) Aki a talált idegen dolgot eltulajdonítja, avagy nyolc nap alatt a hatóságnak vagy annak, aki elvesztette, nem adja át, úgyszintén aki a véletlenül vagy tévedésből hozzá került idegen dolgot eltulajdonítja vagy nyolc nap alatt vissza nem adja, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2013. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez esetben a 2. válaszom szerinti eljárást javaslom
2013. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, majd rendőrségre viszem be... :) Jóvicc srácok! Nembirok belemenni a telefonkönyvbe, levan zárva, saját kártyámat beleraktam, azzal meg nemvolt benne szám.
2013. júl. 11. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Akkor tartsd meg. Rendőrség úgy sem fog ez miatt lecsukni, és akkor úgy néz ki nem tudsz mit kezdeni. Bár ha nagyon akarnád talán ki lehetne deríteni egy telefonszámot róla (valahogy biztos fel lehet oldani), de ha nem akarsz vele nagyon szenvedni akkor használd és kész.

2013. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe sem jutott, hogy a vonat végállomásán leadd a telefont?
2013. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
60km nem szerettem volna pluszba ezért utazni.
2013. júl. 12. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!