Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a Samsung S6500...

Vélemény a Samsung S6500 Galaxy Mini 2 telefonról? Tapasztalat? érdemes megvenni? Lefagy?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 11. 22:07
 1/3 Macsek08 válasza:

Kábé egy hónapja kaptam olyat és imádom! Szerintem mindenképp vedd meg! Nem szoktam vele netezni, csak mikor játékot tölt le, szóval arról nem tudok tapasztalatot mondani, de amúgy nem fagy le, de néha-néha kidob a játékokból. Nagyon jó telefon, ajánlom. Ráadásul manapság már nem számít drágának.

[link]

Nézd meg ezt a linket, ez egy teszt. És az ára már annyi, mint az ott leírt! Én 32 ezerért vettem Samsung márkaboltban.

2013. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Macsek08 válasza:
*az ára már NEM annyi
2013. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon ajánlóm! Nekem is ilyen van ,egyszer fagyot le.

Internetezni nagyon jó vele jó az élmény ha elég erős a jel természetesen 1 vonalkával is lehet de úgy már kicsit lassabb.

Launcherekkel ölöm meg és még nem fagyot le ez miatt.

Én ebben az árkategóriába nagyon megéri ajánlani tudom!

2013. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!