Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rootolom a mobilom akkor a...

Ha rootolom a mobilom akkor a garancia érvényes még vagy akkor már mindegy?

Figyelt kérdés
Sony ericsson xperia pro a mobilom es melyik program kellene a rootolas elvegzesehez?

2013. júl. 12. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egészen addig amíg rootolva van a teló addig a garancia nem érvényes, ha elromlik és garanciával vinnéd vissza a gari végleg elvesztôdik. Ha nem veszik észre vagy közben unrootolod akkor a gari újra érvényes, legalábbis én így tudom, még azt is hallottam hogy nem vész el a gari a root miatt ha a bootloader nincs nyitva de ezt nwm tudom biztosan. A rootolásban meg Google és Youtube a barátod, számos leírás és tutorial van, csak követned kell a lépéseket.
2013. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi milyen programmal birnam megoldani?
2013. júl. 13. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Már leírtam, Google és Youtube kell hozzá csak.
2013. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!