Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én rühellem az Alcatel...

Kíváncsicska kérdése:

Csak én rühellem az Alcatel ot995-öt?

Figyelt kérdés

A lányom aki másfél éves 2 szor tudta törölni az összes telefonszámom (gyári újraindítást csinált rajt) én nem is találom hol van ez a funkció.Iszonyú idegesítő és második alkalommal veszik el minden telefonszámom.Mert ugye a telefonra van mentve a szám a hozzá rendelt kép és csengőhang miatt.Mert ha a sim kártyán is rajt van akkor nem használja ezt a funkciót.Ez normális?Vagy a szervízben mondtak hülyeséget?

Másik kérdés fél éves telómat szerintetek mennyiért tudnám eladni?Kicsit kopott, mert már földhöz (fűbe) vágtam mikor először ez történt.Pedig nem vagyok ilyen típus.


2013. júl. 12. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ne add a kezébe...


amúgy van a google play-en egy csomó backup alkalmazás.,.


ha nem tudod hogy kell add neki oda majd megcsinàlja,:D

2013. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hidd el nem adtam a kezébe de per pillanat már nem tudom hova tegyem előle.Mindenhova felmászik, nincs akadály számára, pláne ha hallja csörögni.

De mindegy is most ha sokat bukok is rajt eladom.Ennél rosszabb telefonnal nem találkoztam még.

2013. júl. 12. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel google play áruházból az applockot.

Azzal az elnyomogás megoldódik.

Meg tudom ajánlani a szinkronizálást gmail névjegyzékbe.

Nekem is ilyen van, semmi bajom vele.


Annyit még hogy az összes androidos telefont ugyan olyan könnyű törölni.. Pont ugyan úgy kell..

2013. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!