Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Íjász76 kérdése:

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont, de nem tudom mit válasszak: 1, Motorola Defy plus 2, Sony Xperia U ST25i 3, Sony Xperia J 4, LG Optimus L7 P700 5, LG P705 Optimus L7. Mindenképpen újat veszek, használtban nem bízom. Ha esetleg tudtok jobbat akkor mondjátok! (Főleg internetezésre használnám, illetve egy nagyon kevés játékra és nagyon sok zenehallgatásra) A válaszokat előre is köszi!!!

2013. júl. 13. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok az U-val. Ha elég a 4+1,5GB tárhely, ebben nem fogsz csalódni, de ha még jobbat szeretnél, ott az Xperia P nagyobb kijelző, több tárhely, több ram.
2013. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!



Még annyit: amúgy az a két LG amit ide írtam azok milyenek?

2013. júl. 13. 16:14
 3/3 anonim válasza:
Az LG Optimus L7 P700 5 és a LG P705 Optimus L7 között nincs nagy kuülönbség, ha azt nézed, hogy mennyi zene fér rá vagy hogy milyen jó az internete. Viszont szerintem, ha úgy mindent nézel a telón, akkor LG P705 Optimus L7 a jobb, mert több dolgot tud sztem. Aztán ha az ár számìt bármit: amit ajánlottam, az olcsóbb kicsit. Egyébként miert nem bizol a használtban?
2013. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!