Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonra...

Samsung galaxy mini telefonra van apple logós hátlap/akkufedő?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy mini telefonom van, és nagyon szeretnék rá venni egy olyan hátlapot/akkufedőt, amin gyárilag ralyta van az apple logó.(nem matrica) Lehet ilyet valahol kapni?

2013. júl. 15. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos marad a matrica, mert ebayen kb minden megtalálható, de mégsem találtam, úgyhogy nincs sok remény. Ha csak nem tudsz valahol csináltatni magadnak :) Viszont sok zuper tok és hátlap van rá,jó lenne szerintem másért körbenézned :)
2013. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a hátlapot! Ami neked kell az egy Helyesírási szótár, barátom! Mi az hogy "ralyta"??? Melyik könyvben vagy szövegben láttad te ezt így leírva? Először azt hittem hogy angolosan "ralita", és valami márkanév...
2013. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!