Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4-ről hogy tudom a...

Galaxy S4-ről hogy tudom a fényképeimet áttenni a laptopomra? (ami Samsung és Windows8)

Figyelt kérdés
galaxy S4 fénykép laptopra

2013. júl. 15. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
kabellal osszekodot aztan a DCIM mappabol atmasolod... ennyi.
2013. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Usb vel összekötöd, vagy bluetooth on küldöd át ha van a gépedben, esetleg telről egy netes felhő tárra, onnan a laptopon letöltöd...
2013. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, picit bővebben lehetne? mivel kezdő vagyok, szeretném tudni mi hol jelenik meg kiírva (pl ez a DCIM)vagy ha összekötöm usb-vel a telefont meg a laptopot, rögtön eza "DCIM" jelenik meg valamelyiken? A felhő sem világos...bocs
2013. júl. 16. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Se s4 em, se win8 am nincs, de gyanus ugyanaz lesz mint win7 +más telefon kombónál. Ha összekapcsolod, s automata nem jelenik meg semmi, akkor pc sajátgép ikon, ott látod a meghajtókat. C, d, blabla s látni kell a telefont is. Odaklikk ott megkeresed azt a mappát ahova fotóztál onnan meg kimásolod a képet. Pl jobb klikk egér, másolás. Ahova tenni akarod, pl c/doc/képek azt megnyitod oszt beillesztés, vagy alap megnyitod és a képet belehúzod a tárcán. Kb ennyi. Am hamegmár ilyen kütyüd van, minimálisan ismerkedj meg vele.

A blue: ha a laptopba van, akkor engedélyezed, azaz bekapcsolod. Nekem a lenovon egy antenna a jele a wifinek, azzal van egy menübe. Szal aktiválod. Ha a s4 támogatja az automata küldést pl mint a symbian3 akkor ott csak képre klikk küldés bluen bekapcsol elküld, kikapcsol. Ha nem, akkor a tel menüből magad kikeresed a bluetooth menüt, bekapcsolod, azt utánna küldöd. Am valszeg társítással kezd. Azaz ffelismerik egymást, beír egy kódot a pc, a tel, ha passzolnak egy ok. Ez ennyi.

Felhő. Regezel pl egyre mint a skydrive, kapsz 7gb tárhelyet a neten. A telből oda fel lehet tölteni mobilnettel wifivel ha nincs a pc a közeledben. Majd később onnan le a pcvel is. Csak egy tár. Semmi extra. Ilyen van pl extraként a Windows phone okhoz.

2013. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon hálásan köszönöm!
2013. júl. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!