Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-I5800-as telefonom...

Samsung GT-I5800-as telefonom van. Valahogy elállítottam a mobilinternetemet. Valaki segítene, hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Minden hónapban levonnak ezer forintot a telómról és egy hónapig van internetem, aminek ha lemegy az adatforgalma nem kikapcsolják a netet, csak lassíják. Szóval beléptem a Beállítás/Alkalmazások/Alkalmazások kezelése/Futó alk. és ott a Dialer Storage (gondolom alkalmazásra) és töröltem az adatokat.Azóta nem kapcsol vissza a netem és nem tudom, hogy állítsam vissza. Valaki segítene? Megköszönném!
2013. júl. 15. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem tapasztaltam, de ha tényleg attól lett valami a nettel, szerintem lépj bele az említett alkalmazásba és állíts vissza mindent amit kér.
2013. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A netet nem kapcsoltad ki véletlen?
2013. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!