Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen SIM kártyát szerezzek...

Milyen SIM kártyát szerezzek be ha USÁba utazok egy hétre?

Figyelt kérdés

Elsősorban az internet miatt kellene. Milyen szolgáltatótól lenne érdemes SIMet venni?

Láttam valahol hogy vannak olyanok is amiket előre elküldeni utazás elott.



2013. júl. 15. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz kell egy független telefon is. Kinti rokonoknak AT&T van, nekem is az volt amíg kint éltem. Én teljesen meg voltam vele elégedve.:) Verinzon-ról azt mondják hogy nem jó, Sprintről pedig még nem nagyon hallottam tapasztalatokat.
2013. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Független a telefon. Tudok vásárolni SIMet akkoriban ha nem ott élek?

Angliában minden kos üzletben lehet kapni 1 fontért, remelem hasonló usaban is :)

2013. júl. 15. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudsz.:) Találtam egy még jobbat, korlátlan telefon, internet, stb. [link] Mondjuk nem tudom hogy ott jó-e a sima GSM készülék, mert azthiszem hogy mostmár LTE van náluk. Erre mindenképp kérdezz rá valami okosabbtól.
2013. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!