Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják, hogy jobb a...

Miért mondják, hogy jobb a kapacitív mint a rezisztív kijelző?

Figyelt kérdés
Előző telefonomnak kapacitív kijelzője volt. Nem volt gondom a használatával azzal használtam ami épp a kezem ügyébe került golyóstoll kikapcsolva, kulcs, bármi. Vettem egy rezisztív kijelzőset mindig bellényomok a billennyüknek. Akarok hozzá tollat venni de nem találok normálisat, pl aminek az egyik vége golyóstoll másik érintő cerka.
2013. júl. 17. 14:27
 1/2 Xperia.floyd ***** válasza:
Fejlettebb a technológia , egyébként pont fordítva , mert a rezisztív a nyomós :) . Kinek mi... Szerintem jobb ha csak érintésre érzékel , eleinte nehezebb volt megszokni , mert én is rezisztívről váltottam. Szerintem sokkal kényelmesebb , hogy az ujjaddal megy erőlködés nélkül :) Sokszor nehezebb volt a rezisztívvel is , mert nem akarta érzékelni a nyomást.
2013. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A kapacitív kijelzőn hiába húzogattad a kulcsodat vagy bármit mivel azokkal nem működik. Gondolom az előző telefonodnak rezisztív volt a kijelzője és nem kapacitív. (Persze biztos csak véletlenül elírtad)

Amúgy azért jobb a kapacitív, mivel többek között támogatja a több ujjas kezelést a kijelzőkön.

[link]


Amúgy legutoljára a Müllerben láttam olyan tollat, ami kapacitív telefonokhoz van.

Nem tudom mióta van meg az új telefonod, de ha nem olyan régóta, akkor szerintem hamar meg fogod szokni.

2013. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!