Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hülyeség hogy az iphone 4s...

Az hülyeség hogy az iphone 4s clone-nak a jelszó beírása más?

Figyelt kérdés

Egy iphone 4s bizniszben vagyok és nem tudtam eldönteni hogy clone vagy nem?

kérdezgettem tölle. Pl: van rajta appsore?hátulját le lehet venni? Microsim megy bele?hova kell bele tenni a kártyát?...stb

Csak ezen bukott meg hogy más lenne oda irva?

Az van oda irva hogy:

Tetejére: Jelszó beadása

És törlés gomb alul.nem annak kéne ott lennie hogy mégse?

Külsőleg minden eggyezik meg belsőleg



2013. júl. 18. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne cserèld el a lumiádat, fogd már fel, hogy az klón ès nem, nem egyezik külsőleg, ezt is leírták Neked (ha jól emlèkszem az egyik felhasználó kèpet is töltött fel).


Ha mindenáron kell az az 'iPhone' szemèlyes átvètellel vedd meg. Írd meg az eladónak, hogy odamèsz szemèlyesen ès kipróbálod a telefont. Lássuk, mihez kezd akkor.

2013. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom :/ ha azt írja hogy gyere nyugodtan akkor hogy mászok ki ebből hogy ugyse megyek oda
2013. júl. 18. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írja, akkor odamész, megnézed, van e appstore, miből van a telefon. (minőségi fém, üveg - ezek miatt nehéz a telefon), stb. Ha nem, akk istenhozzádot mondasz.
2013. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek!szerintem nem cserélek :/
2013. júl. 18. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Na vègre :D
2013. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:DD

tudtok valami nagy kijelzős olcsó telefonokat?

2013. júl. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!