Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az Arany kedvezményjogos...

Mi az az Arany kedvezményjogosultság a T-mobilnál?

Figyelt kérdés
Tegnap jött egy sms, hogy még 210 pont kell annak eléréséhez. Na de az mi? Mért jó nekem? És pontot hogy lehet gyűjteni hozzá?

#arany #T-Mobile #kedvezményjogosultság
2013. júl. 18. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívások alapján írnak hozzá pontokat, és ezeket kedvezményekre használhatod. Például ha vásárolni szeretnél egy telefont akár készülékváltással, akár új előfizetésre, akkor valamivel olcsóbb lesz mert a pontokat beszámítják, plusz más egyebet is vásárolhatsz pontosan nem tudom hogy mit, mert engem nem érdekel, de nézz utána a honlapukon hogy mire lehet.

Igényelhetsz ott kapcsolat kártyát is ami arra való hogy kedvezménnyel juthatsz be olyan helyekre ahol elfogadnak ilyet, például állatkert, aqua park, más egyéb fürdőhelyek, tudtommal egy taxi társaságnál is fel lehet használni kedvezményre, és az első ilyet ingyen küldik ki, azt az oldalon igényelni is tudod. Szerintem célszerű kihasználni mert jó dolog ez.

2013. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!