Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül eltörtem a SIM...

Véletlenül eltörtem a SIM kártyámat. Már pótolták a T-mobilban, kaptam egy újat, viszont nekem nagyon kellenének az adatok az eltört sim kártyámról. Nincs valamilyen megoldás hogy egy kettétört SIM kártyáról az adatokat lementsék?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sérült benne a fémlap mármint a chip része akkor már menthetetlen a dolog. De ha csak a műanyag része sérült akkor talán egy spéci eszközzel számítógépen keresztül talán megtudják oldani hogy a rajta lévő adatokat kinyomtatják egy papírra aztán kimazsolázod belőle azt ami érdekel téged. De ne várj csodát.

Szerintem menj vissza a boltba és próbáld meg tőlük megkérdezni hogy nem-e tudnak e valakit aki megtudná csinálni, vagy nem-e tudják-e felküldeni a központba ahol megoldják. Vagy hívd fel az ingyenes ügyfélszolgálati számukat és valahogy érdeklődd meg az ügyintézőtől, csak mondanak valamit.

2013. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha a fém része nem sérült akkor nincs gond ha sérült akkor kuka. Egyébként mennyi volt a kártya pótlása? Gondolom fizetni kellett érte.
2013. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!