Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 55000, -- ig?! Minnél többet szeretnék a választék miatt.

Figyelt kérdés
A kijelző 4" de 3.5" is lehet, a kamera 5MP-es legyen, minimum 4 gb belső memóriája legyen, és gyors legyen. Android vagy Windows Phone az mindegy, de Androidból legyen rajta vagy a 2.3.x, 4.0.x, 4.1.x, 4.2.x, 4.3.x . Lehetőleg legyen előlapi kamerája, az ár maximum 57000,- legyen feltöltőkártyával! Nem nagy márkás (pl.:Huawei, Prestigio, GigaByte) telefon ne legyen, de azért kíváncsi lennék rá, hogy milyenek is. Én Samsung, Sony, HTC, Nokia-ra gondoltam, de jöhet bármilyen ötlet, minnél többet szeretnék, hogy legyen választék. Előre is köszönöm! És ez az ajánlat mellé odaírnátok, hogy szerintetek melyik a legjobb telefon(pl.:HTC ONE, IPhone 5 stb.)?! Köszönöm

2013. júl. 18. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 620
2013. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tudod mit csináltam?

[link]

beírogattam a vágyaimat, kidobta a készülékeket, aztán külön rákerestem neten amelyik tetszett, elolvasgattam a mobilarena meg telefonguru. hu-n, mert itt sok értelmes választ nem kaptam.:D

2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sony Xperia P!
2013. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!