Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csináltam egy hülyeséget,...

Csináltam egy hülyeséget, levágattam a sim-kártyámat mirora amikor nem is kellett volna?

Figyelt kérdés

Sajnos nem értek a telefonokhoz és nem kértem segítséget! Vettem egy telefont és bele akartam tenni a régi normál sim-kártyámat,ami valamiért nem sikerült és úgy gondoltam (én hozzá nem értő), hogy tutira mikro kártya kell bele, levágattam a kártyámat mikrora, majd kiderült, hogy jó lett volna bele a normál! Sajnos adapterrel betéve sem fogadja el a telefon a kártyát. ÁÁÁÁ...nagyon mérges vagyok, hogy szedem le így az adatokat róla + mivel feltöltős ,volt is még az egyenlegemen pénz. :((( A Vodafon 5000Ft-ért cserélné ki. Más megoldás nincs?

Légyszi ne szúrjatok le, tudom hogy hibáztam!



#microSIM #sim kártya adapter
2013. júl. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Adatokat csak úgy tudod lementeni, ha kérsz kölcsön egy mikro simes telefont..
2013. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy adapterrel együtt sem érzékeli, kéne. Lehet, hogy megsérült maga a chip is a művelet során? Próbáld ki másik telefonban is, hátha.

Egyébként egyenleged természetesen nem magán a SIM-en tárolódik (hanem a HLR-ben a hálózatban), ahogy bankkártya esetén sem...

2013. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kuka, vehetsz újat. A csip sérülhetett meg, akkor nem ismeri így fel.
2013. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Másik telefon sem érzékeli adapterrel. Az egyenlegemet át tudom kérni a másik számomra?

2013. júl. 22. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, de új SIMet tudsz kérni (pénzért természetesen)
2013. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!