Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4s és a 4 között mi...

Imabelieber kérdése:

Az iphone 4s és a 4 között mi a különbség?

Figyelt kérdés

tudom, hogy a 4-ben csak 1magos a processzor, a 4s-ben 2, de ez nagyon feltűnő? érzékelhetően lassabb??

a kijelzője sötétebb? mik a tapasztalatok? szóval, úgy mindenre kíváncsi vagyok.. :)


2013. júl. 18. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, érezhetően gyorsabb a 4S, mint a 4.

Fentieken kívül kamera is változott, 4S-ben 8 Megapixeles az érzékelő, valamint a lencséken is változtattak. Kijelzőben nem láttam különbségeket, persze lehet, hogy egymás mellé téve már lenne, de elsőre nem feltűnő.

2013. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinézetben nincs sok difi, de használat közben érzed, mennyivel jobb a 4s! Ugyanez az érzet nincs meg a 4s és az 5 között.
2013. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!