Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jár kedvezmény több mint 10...

Jár kedvezmény több mint 10 év hűség után a telenornál?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni,s nem tudom hogy számíthatok e valami kedvezményre hogyha már több mint tíz éve telenoros vagyok (napközben dolgozom,nem tudom tőlük megkérdezni)

2013. júl. 18. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Telenor online felületén be tudsz jelentkezni, ott elérhető a bolt is, meg tudod nézni, illetve akár rendelni is (elvileg még kedvezményesebb is, mintha boltban vennéd). Mindenképp kapsz valami kedvezményt, de valószínű nem lesz sokkal nagyobb, mint amit az utcáról Telenor üzletbe életében először beeső egyszeri ember kapna - hazai szolgáltatók már csak ilyenek.
2013. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl.3 év után már adtak 6.500Ft kedvezményt új készülékre.Mindenképp a 1220-on kellene megkérdezned,hogy mennyi kedvezményed van.
2013. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy feltöltős vagy, vagy előfizetéses (ez nem derült ki a kérdésedből)
2013. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
húú feltöltős,de ha azon múlik akkor előfizetősre is tudom venni,testvéreim miatt
2013. júl. 20. 02:10
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Én két éve váltottam feltöltősről előfizetésesre. megnézik mennyit töltöttél a kártyádra, és az alapján kaphatsz olyan kedvezményt, hogy a telefon megvételekor nem kell egy havidíjat előre kifizetned pluszban. De ezt nem tudom mi alapján döntik el, vagy mi a határ, mert nekem csak a telefon árát kellett kifizetnem, de a páromnak ki kellett egy havidíjat még fizetnie előre. De így neki nem is jött csekkje egy hónap múlva, mert ugye ki lett előre fizetve.


Azért remélem sikerült érthetően leírnom! :):)

2013. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!