Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Mit csináljak ha az...

S. O. S! Mit csináljak ha az xperia U-m írtó gyorsan merül?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem, használtan, de hibátlan állapotban, nagyon megszerettem, csak tényleg iszonyú gyorsan merül. 4.0.4 van rajta, ha jól tudom eredetileg nem ezzel volt de én ezzel kaptam. Főként csak alap programok vannak rajta, vagy olyanok amik nem nagyon eszik az aksiját, de így is merül. Egy este alatt 5% ot is merül, úgy hogy minden rogramot bezárok, leállítok rajta.

Vissza rakassam rá a 2.3.7.et, vagy mit tudtok ajálnani?



2013. júl. 19. 00:26
 1/5 anonim válasza:
az én telómon is az a rendszer van bár LG de nagyon jó az elején nekem is ezt csinálta mikor vettem aztán a fényerő volt nálam a ludas..25-30%-on van és mostmár jól bírja.
2013. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy este alatt 5% az nem vészes. Nem tudsz mit csinálni, egy okostelefon gyorsan merül. Lehet 4.0.4-et kicsit elrontották, és gyorsabban merül, mint a 2.3, de a 2.3 olyan régi, hogy semmiképp sem raknám vissza a helyedben.

Talán XDA-n nézz egy custom ROM-ot, annak lehet jobb az üzemideje.

2013. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%?? Az semmi.. Naponta töltöm, másikat ne rakd vissza, mert nem jobb.. Tudsz venni autós töltőt, vagy úti töltőt.
2013. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De már két óra használattól(film) is lemerül...

Szóval a régi szoftver ennyire rossz volt? Biztos nem érné meg? Vagy attól is ugyan annyira merülne?

2013. júl. 20. 01:08
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, attól is.
2013. júl. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!