Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia zr vs samsung...

Sony xperia zr vs samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés
Eddig galaxy s3 mini-m volt, meg voltam vele elégedve de az xperia zr nagyon megtetszett. Nem tudok dönteni hogy melyik legyen. Igazából az is fontos lenne hogy hogy néz ki a kezemben, nem vagyok biztos abban hogy nem lesz-e túl nagy a ZR :) . A véleményeteket indokoljátok is meg kérlek :)

2013. júl. 19. 16:21
 1/8 anonim válasza:

Az s4 jobb,itt le is írja miért: [link]

A fő indokok az s4 mellett szólnak.

2013. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Ez mind szép és jó, kár, hogy nem az SGS4-ről volt szó, hanem a mini-ről.


Ugyanennél a honlapnál maradva:

[link]


8 okot sorol fel SGS4 mini mellett, ebből 5 csak arról szól, hogy kisebb a mérete, tehát 3 ok van csak SGS4 mini mellett, amik közül igazából csak 1 a fontos, hogy eltávolítható az aksija. Ez talán valakinek fontos, többségnek nem.


Xperia ZR mellett meg minden szól.

2013. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. júl. 19. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg valakinek tapasztalat? úgy értem melyiket jobb kézbevenni, melyik barátságosabb? És nemtudom számít-e ez de lány vagyok :)
2013. júl. 19. 17:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és az is érdekelne melyik megbízhatóbb telefon. Egy ideig nem szeretnék telefont cserélni és szervizbe sem akarom vinni.
2013. júl. 19. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság egyiknél sem szempont, mindegyik tudja amit kell, nem fog csak úgy magától tönkremenni.


SGS4 mini szerintem csajosabb, ZR meg férfiasabb a nagyobb kijelző meg a kockább kinézet miatt.

2013. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2013. júl. 20. 18:52
 8/8 anonim válasza:
melyiket vetted?
2013. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!