Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy mai csúcskategóriás...

Egy mai csúcskategóriás mobiltelefon már képes kiváltani egy (otthoni, olcsóbb) videokamerát?

Figyelt kérdés
Nem egy kategória, és ez nyilvánvaló. Az átlag felhasználásra gondolok -rövidebb családi pillanatok megörökítésére, vagy egy-két nyaralásos felvétel, ami -remélhetően már folyamtos, szaggatásmentes, lebegésmentes képeket képes készíteni. Gondolok pl. a Nokia 920-ra.

2013. júl. 21. 19:45
 1/9 smallR válasza:
Szia, A feltételezett telefonnal kapcsolatban nem tudok mondani semmit , viszont az én szériámban (Samsung Galaxy S3 Mini) 5MP Kamerával Bőven megfelel a célnak, szép és nagy képet csinál.( A nagy kép alatt azt értem hogy 2560x1920 -as felbontás ami gépen gyönyörű.) :)
2013. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 smallR válasza:
Első vagyok, utánna néztem a telefonnak Kamera felbontása 8,x Mpixel Szerintem nem lesz vele gond! :)
2013. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően igen, Lumia 920 jól sikerült ebből a szempontból. Azt viszont ne feledd el, hogy optikai zoom pl nincs benne...
2013. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:
A kérdező videókamerát kérdezett. A képek felbontása pedig közel sem árulkodik azok minőségéről. Lehet trágya 8mpixeles képet is csinálni. :)
2013. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lumiák általában nem rosszak, főleg 920, aminek már van vmi köze a pureview-hez is, bár nyilván nem egy lumia 1020. ha tudod mellőzni a zoom-olgatást, akkor igen, ki tud már váltani egy olcsóbb kamerát.
2013. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a videózás fontos, meg a fotó, minden más kevésbé, akkor jelenleg a Nokia pw 808 al jársz a legjobban. Ott korrektebb a szoftver mint a lumián. Vagy ha tudsz várni, van pénz is akkor a Lumia 1020 lesz a befutó.
2013. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:

kotekszem? mi ebben a kotekedes? a kerdezo videot szeretne kesziteni a telefonjaval, erre az allokep kesziteserol irt a valaszolo. erre irtam, hogy nem erre volt kivancsi az emberunk. ez miert baj? a pixelek szam meg kb annyira hatarozza meg a kepek minoseget, mint egy autot a szine.


viszont a te hozzaszolasodnak mi ertelme volt? a nyilvanvalo kotekedesen kivul, amit meg buta szemelyeskedessel is megfejeltel...

2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek - nem baj, ha volt, aki az állókép minőségét hangsúlyozta ki, vagy a megapixelek számát. A megapixel a képminőségben tényleg nem ad sokat - inkább csak a felbontáshoz van köze (hogy mekkora legyen maga a kép), bár a Pureview azzal, hogy több pixelt zsugorít egy pixelbe, képes kiküszöbölni a képzajt pl. alacsony fényviszonyok mellett, és segíti a zoomolást ott, mivel nincs optikai zoom a 808-asban, és a 1020-asban. Én a 1020-as mellett rakom le a voksomat - nagyon várom, hogy megjelenjen, de látom, hogy már külföldről is lehet "előrendelni" - nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy pl. itthon mennyibe kerül majd.
2013. aug. 4. 05:36
 9/9 anonim ***** válasza:
1020 várhatóan piszkosul drága lesz, USA-ban is a legdrágábbnak számít 300 dolláros árával (2 éves hűség mellé) - ugyanilyen konstrukcióban iPhone 5 200.
2013. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!