Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini? Írnátok...

Samsung Galaxy Mini? Írnátok róla pár dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha minden igaz ma kapnék egy Samsung Galaxy Mini telefont.És érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek róla mi a jó benne és mi nem?Lehet rajta netezni ingyen van nem?Hány zene fér rá?A telefonnak hány gigája van?Ha ti észleltetek rajta problémákat és esetleg tudjátok, hogy mitől lett létszíves azt is írjátok le.Mert jobb ha előre tudom miket ne csináljak vele.


A válaszokat előre is köszönöm.

És egyenes válaszokat kérek vagy aki valami hülyeséget ír azt jelentem és lepontozom.



2013. júl. 22. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, kettő is. Sz*r fogalmazzunk így. Kicsi memóriája van (belső) külsőre nem minden Google Playes játékot tudsz kitenni, lassú, sokat fagy... Semmirevaló.. Telefonálásra meg sms írásra jó. Van benne Wifi, igen és ennyi.
2013. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt hozzá "szerencsém". 1,5 évig használtam, de már 1 hónap után visszasírtam a jó öreg Sony Ericsson W580i-met. Iszonyat ronda, pixeles a kijelzője. 256 MB ram ma már semmire sem elég, és a belső memória is 4-5 alkalmazás után megtelik (csak pár száz megabájt). SD kártyát ha újonnan kapod 2 GB-osat kapsz hozzá, erre elég sok zene felfér. A kamerája az árához képest tűrhető. Összességében sok jóra ne számíts, ha csak 0.facebookozni akarsz arra tökéletes, de játszani az elavult hardver miatt maximum Szókeresővel tudsz, még az Angry Birds is akad rajta..
2013. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Kezdőknek van kitalálva. Van már galaxy mini 2 is amivel talán egy picivel jobban jártál volna, de nem sokkal. Az hogy hány zene fér rá az SD kártya mérete határozza. Netezni Wi-Fi vel tudsz ingyen. Tulajdonképp mindent lehet vele csinálni( mondjuk az új játékok vagy akadoznak vagy le se lehet tölteni a Google Play Áruházról) Egy baj hogy régi az android. Én most váltottam Galaxy S 4-re.
2013. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz olyan szar amilyennek mondjátok mivel ez a Samsung Galaxy Mini már a második verziós nem a régi (és nem Samsung Galaxy Mini 2!) ha nem volt egy első S. Galaxy Mini ami szar volt és ez a második verziója a S. Galaxy Mininek és ez már jobb ;)
2013. júl. 22. 20:21
 5/14 A kérdező kommentje:
Plusz az én sim kártyám 8 gigás úgy, hogy lesz rajta helyem bőven.
2013. júl. 22. 20:22
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
8gb-os a sim kártyád? Gratulálok. Attól még, hogy lesz benne egy 8Gb-os MEMÓRIAKÁRTYA ugyan úgy be fog telni pillanatok alatt a belső memória...
2013. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

xD nekem is kell 8gb-s sim kártya.

am az a teló egy hulladék,levél nehézéknek tökéletes,meg van mit a kutyànak elhajítani.

aki meg s4-re váltott attól kérdezem h van olyan játék ami csak s4re van kitalálva?

2013. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Basshunter5000 ***** válasza:
Nekem mini plus-om van. Hiába erősebb a proci benne, szörnyen lassú. Egyébként 384 mb ram van benne, nem 256. Csak nem mind felhasználható.
2013. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Galaxy Miniből nincsenek generációs változatok. GT-S5570 van, és ennyi. Vagy félreinformáltak, vagy te nézted be a telefon típusát.
2013. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Basshunter5000 ***** válasza:

Akkor nézd meg a különbséget:


[link]

[link]

2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!