Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 500 MB-os havi internetes...

Egy 500 MB-os havi internetes csomag mobiltelefonhoz mire elég?

Figyelt kérdés

A trémobilnál szeretnék venni telefont előfizetéssel. A Mozaik S díjcsomaggal, havi 5400-ért még meg is érné nekem, csak nem tudom, h mire elég havi 500 mega internet.


Amire én használnám: neten való szörfözésre utazás közben/előtt/után; gps.



2013. júl. 23. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

ahhoz tudnám hasonlítani a kérdésedet,hogy mire elég havi 500 ft zsebpénz,

-van akinek elég egész hónapra,van akinek egy nap alatt elfogy,

2013. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Netezgetéshez bőven elég, ha online rádiót hallgatsz vagy videókat nézel pld youtube az tudja jobban enni az adatforgalmat. Viszont email írás olvasás origo.hu olvasgatás bőven belefér.
2013. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Email írás, böngészés, chat és FB havi 100 megából is megvan Opera Minivel, rádiózás, Skype és Youtube viszont a csillagos égbe tudja lőni az adatforgalmat.
2013. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Email írás, böngészés, chat és FB" kb ennyire kéne mindennap, néha egy-két youtube vidit lejátszani rajta. :) Köszönöm a válaszokat! Amúgy akkor azt mondjátok ez kevés lenne? Nektek mennyi internetet tartalmaz havonta az előfizetésetek?
2013. júl. 23. 10:48
 5/5 dirtboy ***** válasza:
ha van otthon wi-fid és főként azon használod a telót akkor az 500szerintem simán elég.
2013. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!