Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace Plus jó...

Samsung Galaxy Ace Plus jó telefon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a következő válaszok: vegyél inkább ilyet,nem éri meg a pénzét....bunkók kíméljenek :)

2013. júl. 23. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén írjam le a véleményemet, vagy hitessem el veled, hogy jó telefon?
2013. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most elmondom neked virágnyelven...


ez a galaktikus ász telefon kerül 45 ezerbe. pontosan ugyan ennyiért van Sony Xperia Sola.


[link]

[link]


Ahogy látod itt: [link]


Mindenben sokkal jobb a Sony ugyan azon az áron.

Akkor melyik a jobb? A szép nevű galaktikus ász, amit agyon reklámoznak, vagy a Sony?

2013. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha hozzádobsz MAXIMUM (hangsúlyozom) 5000 forintot, csak ennyit, akkor már a tiéd is lehet a nagyobb képernyős, 2 magos, jobb üzemidővel rendelkező, jobb kamerával+előlapi kamerával is (soroljam még?!) stb. a Samsung Galaxy Ace 2!!! Hoppá, a továbbfejlesztett alakja, és 5000 forint a különbség, readásul az a 5000 forint hogyha csak ezeket elolvasod, amiben jobb, már iszonyú kevésnek mondható.... de számtalan jobb modellt is mondhatnák még OLCSÓBBAN is!! ez kicsit hülye kérdés volt....
2013. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
telenor uzletbe fogom venni.....szerbiába...1dinárért,havi 1000 dint utófizetéssel 500 smsvel és 150 perccel,korlátlan nettel.....nem azt kértem,hogy melyik jobb,mert igy az s3is mondahtnám,de azt naponta kell tölteni......szóval olyanok irjanak,akiknek ace plus telójuk van...hogy milyen telefon...ne azt h melyik a jobb-.-
2013. júl. 23. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem jó telefon, fogd már föl... az eddigi hozzászólásokból nem jöttél még rá? olvasd csak el hogy mit írnak róla a mobilarenán, és utána írd ki ezt a kérdést!!

[link]

de ha csak az összegzésre vagy kíváncsi:

[link]

mostmár felfogtad?

2013. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert a sony olyan jóóó.....pffffffffffff..........haggyátok már a tavaly vettem sony solat és már tönkrement,azért veszek most mást...tapasztalatot kértem,nem okoskodást
2013. júl. 23. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
rossz telefon, ne vegyél ilyet... sony-t se muszály venned, de gondolkozz légyszíves egy kicsit:hozzádobsz egy kevés pénzt, és ott van:Ace 2, Lumia 520, XPeria U, sőt kevesebbért:Ascend Y300, akár a ZTE Blade 3!!! volt ilyen telefon a családban, 1,5 hónapig bírta ki, utána folyamatosan lefagyott, újraindult...csak nézd meg az árakat, csak egy kicsit kell hozzáraknod, hogy 2magos telód legyen!!(bár a zte nem az, de ez se, meg a zte sokkal jobb) nézd meg bárhol a hozzászólásokat az ace plus-ról!!!
2013. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 7. vagyok, amikor oda írtam h volt ilyen telefon a családban, akkor az ace plus-ra gondoltam! légyszíves majd írd meg, hogy döntöttél
2013. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!