Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért karja mindenki elcseréln...

Miért karja mindenki elcserélni az iphne 5 jét galaxy s4-re? Mi a bajotok vele?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Van aki az iOS7 miatt eléggé undorító lett. Én úgy vettem észre mióta meghalt Jobs azóta az Apple minden téren hanyatlik. A samsungosok pedig felfele törnek. Szintén váltottam s4 re és nem bàntam meg. Bárki bármit mond nem fagy, mint a korábbi androidok. Baromira okos, az akkuja sokáig bírja, gyorsan feltölt , és jb nélkül is lehet vele élni. A kamera minőségég jobbnak tapasztaltam mint az 5 ét, és természetesen az ár.
2013. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Valoszinuleg az van amit az elso irt, sokan nem akarjak megvarni hogy az iOS 7 elcsufitsa a telefonjukat.
2013. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Milyen mindenki? Mi ez a buta általánosítás?

Kösz, de én nem akarok S4-et meg droidot sem. A környezetemben van még három i5 ők sem akarják lecserélni.

2013. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

#3


Kérdező sem szó szerint értette, egyértelmű, hogy még mindig vannak több millióan, akiknek iPhone 5 van és még egy ideig nem cserélnék le.

De már tényleg egyre jobbak a Samsung eladások, és egyre nagyobb a felhajtás bizonyos Androidos telefonok körül (HTC One, Sony Xperia Z, Motorola Moto X), iPhone-ok meg egyre kevesebb embert érdekelnek (tekintve, hogy közel 0 fejlődés látható a rendszeren).


Nagyon senkinek sincs baja iPhone 5-el, legtöbben csak azért cserélik amúgy, mert most az SGS4 is divattelefon. Sosem azért vesznek az emberek telefont, mert csak az az egy bizonyos telefon lenne jó nekik, hanem mert azt reklámozzák, azzal lehet rajoskodni. Illetve biztos sokan megunták már az iPhone 5-öt, hisz ugyanaz a telefon, semmit sem lehet változtatni rajta, hiába működik, ez 2013-ban már nem elég. Egy SGS4-et vagy akármilyen Androidos telefont meg úgy személyreszabhatsz, hogy rá sem lehet ismerni milyen szoftver van a telefonon, és az embereknek ez kell, hisz mindenkinek más az igénye.

2013. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 23. 21:20
 6/20 anonim ***** válasza:

Az Iphone 5-tel az a baj, hogy szinte fél telefon, fele annyi memória, processzor, szarabb kamera, kisebb, bonyolultabb.

Az S4 mindezekben a duplája, meg azért gondolj már bele, hogy az Apple hanyatlik, mint azt már az előző válaszoló is említette, az Android tör felfelé

Android 4.2 vs iOS 6

Alap hogy Android, és RÁADÁSUL MAJDNEN FELE ANNYIBA MEGKAPOD.

Akinek bejön az Iphone 5, annak egészségére, de sajnos azt kell mondjam az Apple-ösöknek, hogy fogy a táboruk, és az Android jobb.

2013. aug. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Kedves előző hozzászóló!


Az lehet hogy fele annyi a processzor magja meg a sebessége de minőségibb mint a Samsung! A samsung más cégtől veszi a processzoraikat míg az Apple maga gyártja, de ezt szerintem mondanom sem kell.! Nézz meg a youtube-on, számtalan olyan videó van, ami azt bizonyítja hogy hiába van dubla annyi mag mint egy iPhone-ban, vagy dupla annyi ram, az Iphone gyorsabb, és az is marad !! (ja és egy S4-gyel semmiféleképpen ne hasonlítsátok össze, mert az S4-nek volt ideje gondolkodni mi legyen enne, mikor már jóval kint volt az I5!!)


Szerintem te egy orbitális nagy tévedésbe élsz! Javaslom tájékozódj a Google-ön mert számtalan olyan hír van, ami azt bizonyítja hogy több Apple terméket adtak el, mint Droidot! Tehát utána lehet nézni!


Ja és. mi az hogy bonyolult?? Eszednél vagy haver? Az iOS a leg letisztultabb, és a legegyszerűbb mobiloperációs rendszer ellenben az Androiddal, ami már annyira túl van bonyolítva hogy 1 Ft-ot nem költenék rá.


Lehet hogy fele annyiba megkapod, de aztán ne sírjon a pofád 2 év után hogy anyuci apuci összekarcolódott az egész telefon ki kéne cserélni. Tönkre ment a füles venni kéne másikat, stb.. probléma. Az iPhone azért olyan drága mert minőségi "alapanyagból" készült, és sokkal precízebben kidolgozott testet kapott, mellesleg környezetbarát!


Így utoljára, elmondanám neked hogy ha valami gondod van az iOS-szel vagy az Apple termékekkel, akkor először nézz utána az adott terméknek, és aztán pofázz bele ne improvizálj, főleg ne ilyen dolgokban!

2013. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszóló 3 napja vettem egy iphone 5-öt de ugy megbántam mint még semmit leraktam az asztalra normálisan és ugy vettem el hogy karcos lett nem ezért fizettem de hál istenek gyorsan eltudtam adni.
2013. aug. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Persze, mert nyilván értelmes emberek módjára kell az asztalra tenni! Mond már el nekem hogy hány ilyen emberrel találkoztál még? Mert én egyet sem! Csak te lehettél ilyen"mozgásképtelen" bocsi!


Az meg hogy neked nem tetszik az iPhone 5 3 nap után, az a te bajod. Vannak emberek, akik 3 évig csak azért dolgoznak (diákmunkán) hogy vehessenek egyet, és hogy megbecsüljék, mert nem anyuci meg apuci adta ajándékba.


Én inkább várok egy telefonnal, nézegetem kb 2 hónapig a neten, felmérem a dolgokat, összehasonlítom pár jó telefonnal, és utána választom ki!Ez egy jó tanács neked is! (Ja és egy tok nemárt!)

2013. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Minőség? Persze... azért megy gajra a gyári adatkábele 2 héten belül. Az egész telefon úgy kopik, mintha csak egy fémszínű fólia lenne rajta... az iOS 7-el pedig végkép megkezdték a lefele vezető utat...
2013. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!