Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance eszközöm nagyon belasult mit tegyek (leirás lent)?

Figyelt kérdés
frisitettem a 4.1es rendszerre kies-el és azota nagyon megbizhatatlan van hogy nem szolal meg az ébresztő névjegykhez 6 másodperc kell hogy belépjen mit lehet ilyenkor tenni vagy az is jó lenne ha valaki mondana egy lehetőséget arra hogy visszarakja a 2.3-as rendszert mivel azzal nagyon jó telefon volt.

2013. júl. 24. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanácsom: mivel én hozzá nem értő vagyok, és te sem, ezért ajánlom a Samsung szervízt (ott gyorsak), ahol elmondod a panaszod és ők segítenek. Vagy ajánlom még a szolgáltatód, hogy oda vidd be. Én a helyedben ezt tenném, nem várnám a megoldást, mert itt nem mindig jók a tanácsok..
2013. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Német huhász válasza:
Ha visszaviszed a szervizbe, akkor az a garancia elvesztésével fog járni mivel, hogy megbabráltad szoftveresen a telefont. Ha Odinnal frissítetted, akkor utána kell csinálni egy factory reset-et a recovery menüben mert máskülönben laggolni és akadozni fog. Ezt sokan nem mondják, de amúgy fontos. itt egy tutoriál videó: http://www.youtube.com/watch?v=2W2NVfGJ0Cc
2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem odinnal frisitettem hanem KIES-el a samsung oldaláról szedtem le meg a telon is van ilyen program és amikor csatlakoztattam a telot kiirta hogy elérhető frisítés szval ez hivatalos
2013. júl. 31. 17:12
 4/6 Német huhász válasza:
Bocsi, nem olvastam el részletesen. Miután frissítetted szerintem rajta maradtak az adatok a telefonon, mert a frissítés azt nem törli le. Menj a beállításokba, majd nyomd meg a "gyári adatok visszaállítása" gombot(nem tudom fejből, hogy melyik menüpontban van)Ez letöröl a telefonról mindent, ugyan olyan lesz mintha újonnan vennéd, csak persze jelly beannal. Nagy a valószínűség, hogy ez lehet a hiba, mert ezt sosem mondják el, pedig fontos. Ha így sem sikerül akkor sajnos nem tudok segíteni.
2013. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt már megcsináltam régen szoktam babrálni op rendszert csak ezen a drága telon nem akarom am ettől nem lett jobb igazán nagy baj nincs vele jól mükszik csak a névjegyekhez kell sok idő hogy belépjen ha nem zárom be akkor jó de egy idő után automatikusan bezárja és megint lassan nyitja meg idegesítő hogy egy 60 ezer forintos telonál nem nyitja meg azzonal a névjegyeket ami nem nagy dolog
2013. aug. 4. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
megcsináltad amit a 4-es válaszoló mondott? jó lett?
2013. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!