Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem olyan problémám lenne,...

Egylány55 kérdése:

Nekem olyan problémám lenne, hogy 2napja vettem egy Sony Xperia Z-t és lemerült, feltettem tölteni, pirosan világít is, de magától ki-be kapcsol. Mit lehetne vele csinálni? Mert be se jön teljesen, csak a Sony jel utána ki is kapcsol.

Figyelt kérdés
Oké, hogy garanciás de nem akarok napokat, heteket várni rá mert el is fogok utazni. Esetleg valami trükk vagy tipp?
2013. júl. 26. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom 3 munkanapon belül minden terméket kötelesek kicserélni ha rossz, 3 nap után van az, hogy javítani küldik.

Szóval szerintem gyorsan vidd vissza...

2013. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza gyorsan, 3 napig egyből újat kapsz.
2013. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, 3 napos cseregarancia él még, ki fogják cserélni.
2013. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy melyik a fontosabb. A telefonod, vagy az utazás. Itt nincs gyors megoldás, mert több nap is lehet az átfutása a szervíznek, de ha igyekszel, még beleférsz a 3 nap azonnali cserébe.
2013. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyíok az előző. Sajnos mindig számolni kell azzal, hogy új készülék vétele után ne utazzunk el, mert bármikor vissza kell vinni, mert selelytet vettünk. Már nincs minőségellenőrzés minden darabra.
2013. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!