Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy nokia lumia 610 es...

Földvári Mihály kérdése:

Vettem egy nokia lumia 610 es telenor függö telefont és windows phone 7.5 van rajta hogy tudnám frissíteni ezt 7.8 ra? Mert a zune nem jelzi ki hogy lenne! Várom a megoldásokat!

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú,hát én már le is cseréltem a 710-emet,820-ra,de Január 30.-án megjött rá a 7.8.Minden WP7-re megjött,még a HD7-re is.(2010-es)Talán kapcsold ki a mobilnetet,wifit,volt akinél ez miatt nem jelzett a Zune.Ha így sem okés,akkor net megszakítás.Amikor elkezdi keresni,akkor húzd ki a netet,majd dugd vissza.Ezeket teszteld,majd írd meg sikerült e.Három/négy lépcsőbe kell jönnie a frissítésnek,tehát ne húzd ki ha kész az első.Hagyd hogy keressen.Elméletileg ennek működnie kell,láttam már 610-est 7.8-ra frissítve.
2013. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez sem sikerül nekem :(
2013. júl. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!