Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 (8Gb), vagy htc one s?

Iphone 4 (8Gb), vagy htc one s?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat szeretnék, melyik jobb, melyiket érdemes megvenni? Újítani szeretnék, de nem tudom melyiket. pár alkalmazász szeretnék, játék annyira nem fontos, de zene igen, vírusírtó, jegyzet, naptár, fb, email... szóval?? tudtok segíteni?
2013. júl. 26. 21:23
 1/8 nikimeszaros ***** válasza:
0%

Úgy őszintén egyik sem :"D

Vegyél inkább Sony-t vagy Samsungot, attól függően hogy neked a minőség vagy az ár számít ;)

2013. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
56%
iphone 4 és htc one s nem minőségi? :D kész... :)
2013. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nikimeszaros ***** válasza:
0%
Hát neméppen :D
2013. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nikimeszaros ***** válasza:
ha fele anyi lenne akkor sem venném meg mert még úgy sem érné meg az árát anyira túl van árazva
2013. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:
100%

"Hát neméppen :D"


Ezt kifejtenéd bővebben is?

2013. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#nikimeszaros

Már nem azért de abba hagyhatnád a hülyeségeket. Azért, mert valami neked jobban tetszik még nem az lesz a jobb. Ha majd nagyjából képben vagy a hardverekkel, elolvasod a telók tesztjeit, stb akkor gyere vissza...

A Nexus 4-et is lehurrogtad bár azt már egyszer kifejtettem, miért nincs igazad, majd megnézed.

Még, hogy az iPhone és a HTC nem minőségi? Kb csak azt a két gyártót ondtad aki tényleg minőségien rakja össze a telefont. Az iPhone alumínium és Gorilla Glass üveg, a HTC meg ez esetben kerámia. Az iPhone a szoftveres támogatás miatt ilyen drága főként, meg persze a márka is rádob egy kicsit, de őszintén: van jelenleg más telefon a piacon amit 4 évig támogattak és minidig megkapta a legújabb rendszert mint az iPhone 3GS? Nem hinném... Jó persze az Apple-nek könnyebb dolga van, mert SOKKAL kevesebb hardverre kell optimalizálnia a rendszert. De a HTC se lebecsülendő, mert a Sense szerintem marha szép. Kicsit nehéz UI de attól még szép.


Kérdező: A Te esetedben azért nem tudok dönteni, mert ha sok zenéd, lesz akkor nem biztos, hogy az a 8GB elég, amiből nem mellékesen 5GB eléhető kb a felhasználónak. Másrészről viszont a HTC a 4.1-es Android-al befejezte a One S támogatását míg az iPhone 4 az iOS7-et is megkapja. Én azt mondom Neked, menj be T-mobile-ba vagy valahol ahol kitudod próbálni őket és tudni fogod melyiket szeretnéd :)


#Osynho

Látom nem Te vagy az egyetlen aki nem érti ezt a lányt xD

Összeveszik velünk amikor én pl. több hónapig top kommentelő voltam csak utána nem volt időm, és nem mellékesen informatikát tanulok mint szakma... De eddig csak értelmes hozzászólást láttam Tőled is! :)


#Niki

Nem akarunk gonoszak lenni csak félrevezeted így szegény kérdezőket, remélem nincs harag :)

2013. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát, sajna én is ezeket olvastam a htc-nél, és pont ez a véleményem a iphone kevés lesz, de a nagyobb meg már drágább sokkal... De azért köszi!
2013. júl. 26. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a max keret? :)
2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!