Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről az oldalról megrendelhet...

Erről az oldalról megrendelhetem a telefont? (onlinemobilstore.hu) Megbízható oldal?

Figyelt kérdés
Az olcsóbbik csomagot szeretném. Megbízható oldal?

2013. júl. 28. 12:35
 1/5 doni1201 ***** válasza:

Olcsóbbat.hu-n megbízható boltnak van megjelölve.


Személy szerint még nem vásároltam náluk, de itt vannak vásárlói vélemények(van pár negatív is):

[link]

2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kifizettem előre két telefont, mert azt mondták akkor még aznap megrendelik, de basztak azt leszállítani vagy a pénzt visszautalni. 2 hónap telt el az utalásom óta. Azóta már elálltam a vásárlástól, de csak hitegetnek, hogy visszakapom a pénzemet. A kiscsaj, aki felveszi a telefont, vagy a szervizesek annyira béna, buta emberek. Semmit nem lehet velük intézni, mert mindenre azt mondják, hogy az ügyvezető nem szokott bent lenni,a telefonszámát nem tudják...na persze. Perrel is fenyegettem már őket, de semmi. 250.000 Ft lóg a levegőben...illetve náluk. + a kollégám Blackberry Q10-es telefonja, amit szintén tőlük vettünk negyed éve (szerencsére akkor még volt eszem és utánvéttel fizettem), 6 hete szervizben van náluk. Napról napra ígérik 2 hete, hogy holnapra kész, holnapra kész, 2 nap múlva, holnapra. Hogy verné meg az isten az ilyen senkiháziakat!
2014. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vajdal válasza:

Nagyon komolytalan cég. Utalással fizettünk két telefonért (közel 300.000Ft) február végén és még nincs készülék. Vissza sem adták a pénzt.


Megtettük a kellő lépéseket és reménykedünk, hogy legalább a pénzt visszakapjuk.


Abszolúte nem ajánlom senkinek!!!!!!

2014. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Soha ne rendeljetek semmit, engem is átvertek! A székhely egy postafiók, a tulaj egy román állampolgár, megtalálhatatlanok, hitegetnek, kamuznak. Ha előre utaltok vagy garis gond van, esetleg elálltok, bukhatjátok a pénzeteket!!!
2014. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon vigyázzatok ezzel a bolttal! Senkinek nem javaslom, hogy vásároljon tőlük. Rendeltem tőlük egy telefont, előre utalással fizettem, két hétig hitegettek, hogy küldik. Töröltem a rendelést, hetekig, hónapokig vártam vissza pénzt. Telefonon mondvacsinált okokra hivatkozva hárítottak. Személyesen nem fellelhetők, nincs nyilvános irodájuk (csak egy cégszékhely szolgáltató). Végül hosszas huzavona, és hivatalos levelezés után visszautalták. Ismerek mást is, aki így járt velük.
2014. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!