Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Az Iphone 5 telefono...

Segítség! Az Iphone 5 telefonom nem kapcsol be, és nem reagál semmire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este még semmi baja, (jelzem,ez egy 3 hetes készülék) de ma reggel meg már be se tudtam kapcsolni. Feltettem töltőre, de semmi.. A kikapcsoló gombot is nyomtam, hátha le van merülve, és kiteszi a lemerült aksit, de nem. Egyik napról a másikra... A párnám alatt volt este. Nem ázott be, gondolom a nyálam se folyt rá...

2013. júl. 28. 16:21
 1/4 SzilKa ***** válasza:
Nyomd egyszerre a tetején lévő és a képernyő alatti gombokat egészen addig, amíg meg nem jelenik a kijelzőn a piros slider (hard reset).
2013. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 3 hetes, akkor garanciális. Vidd vissza, hátha önmagában rossz és kicserélik vagy megjavítják.
2013. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A HARD RESETtel oda lesz minden adatod, de legalább megjavul ha csak ennyi a hibája. Ha nem, akkor szervíz, de úgyis elveszik minden.
2013. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sikerült?
2016. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!