Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Nokia Lumia 900...

Segítség! Nokia Lumia 900 telefonomon az összes facebook videó lejátszása lehetetlen. Adobe flash player frissítését kéri. De ezt nem tudom telepíteni, mert nem találom a Windows Phone-ra valót. Valaki megoldás?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki: A Flash Playert frissíteni kell, aztán erre az oldalra irányít: [link]
2013. júl. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem támogatott. Ne keresgess...
2013. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van, Adobe Flash hivatalosan talán csak a BlackBerry10 OS-en támogatott (illetve Androidhoz le tudsz vadászni régebbi változatot, bár nem tudom, ez mennyire kompatibilis újabb Android verziókkal).

Adobe is megéri a maga pénzét, hogy nem ellenőrzi, támogatott-e az adott platform, hanem csak ajánlgatja a letöltést, holott lehet, hogy nem is lehetséges (mintha anno iPhone esetén valami olyasmi jött volna be, hogy keressük meg az Apple-t).

2013. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor telefonról nem tudok videót megtekinteni?

Már megbántam ezt a Windows Phone témát :S

2013. júl. 28. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg a FB olyan technológiát használ, amit a mai telefonokon hivatalosan nem lehet megnyitni, addig nem lesz változás. Ha áttérnek HTML5-re (h264 kodekkel), akkor menni fog.
2013. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hozzáértő kommenteket mindenkinek!

Akkor ez a probléma más mobilokon is előfordul, nem csak Windows Phone-on?

Esetleg videólejátszó program Piactérről? Ketesgéltem\kipróbáltam már annyit, de hátha valaki tud mást.

Köszi szépen.

2013. júl. 28. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
iPhone-on sincs Adobe Flash, Androidon régebben elérhető volt, de már ott sem az (csak kerülőúton, de mivel nem fejlesztik, idővel ez is inkompatibilissé válik a legfrissebb verziókkal).
2013. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fész videó fontos, akkor wp7.8 on nincs megoldás most. A symbian3 oprendszerrel van. Pl opera mini. Nem játsza le, de ha ráklikkelsz, akkor letölti a telefonra. Am a wp7.8 on a youtube indavideo, pár online filméző stb megy. A fészvideó nem. Nem mind jobbanmondva. Mert ha a telefonodról megosztasz videót, azt lejátsza.
2013. júl. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!