Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgaltatot szeretnek valtani...

Szolgaltatot szeretnek valtani, okostelefonom van, korlatlan internethasznala kellene, es melleje egy par sms es szabad perc, mi lenne a szamomra megfelelo mobiltarsasag vagy csomag?

Figyelt kérdés
szlovakiabol vagyok es magyarorszagra megyek tanulni, ugyhogy vegkepp nem vagyok tisztaba azzal sem hogy milyen szolgaltatok vannak, a vodafon ajanlatait atneztem, de eddig nem talaltam semmi megfelelot, kerlek segitsen valaki aki otthon van ebben :)

2013. júl. 28. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A három lényeges szolgáltató a T-Mobile, a Telenor és a Vodafone. Olyan, hogy korlátlan, nincs! Üzleti csomnagban, rohadt drágán esetleg. Én Telenor Mobil Flexi csomaggal vagyok, nem hűségidős! Heti 1,5GB rugalmasan, a hét nap mindig megy tovább. Így max havi 6GB havi 5600Ft-ért. Ennél jobb nincs. Én tv-zek rendszeresen, youtube-on filmek nézése rendszeresen, stb. Semmi gond vele!
2013. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!