Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a legtöbb Apple fan iPhone user kezd egy síkba kerülni a divatuserekkel?

Figyelt kérdés
Mindig ezen volt a vita, hogy milyen gáz, ha valaki csak villogni vesz iPhone-t. Erre most azzal szembesülök, hogy ez csak az egyik ág, és akik idáig normálisnak vallott userek sem különbek. Például itt van az olcsó iPhone megjelenésének lehetősége. A legtöbb fanatikus szidja, mert hogy milyen rossz lesz, ha mindenki azt fog venni. Na most ez meg nem azt sugallja, hogy ők meg azért vettek iPhone-t, mert azzal vágnak fel, mennyi felesleges pénzük van? Így végén leszögezem, én is iPhone tulaj vagyok, van egy 4-em, de én az iOS miatt vettem, és nem azért, hogy divatból felvágjak vele, de mivel nem a csúcskészülék van, azért sem, hogy a pénzemmel felvágjak. Csak simán használni.
2013. júl. 28. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy en bloc gáz, ha valaki villogni vesz valamit. Akik már előre szidják az "olcsó iPhone-t" (ami amúgy még így is 100 felett lesz), hogy így majd mindenkinek az lesz, és oda az "exkluzivitás", azok különösen viccesek, és csukott szemmel járnak: 4/6-on túlzás nélkül állíthatom, hogy a legtöbb ember kezében iPhone van, külföldi (nyugati) helyzetről nem is beszélve.

Én speciel várom a bejelentését, kíváncsi vagyok a specifikációjára. 4-em felett eljárt az idő (köszönhetően iOS6-nak is...), és nem szívesen adnék ki 200e-t csak azért, mert ez már lassú (minden más szempontból megfelelne).

Egyébként a "fanok" (legyen szó akármilyen márkáról/sport csapatról) ritka hülyék tudnak lenni.

2013. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
így van, én is cserélném, ha valóban megjelenik. aki meg megy a telekomhoz sorbanállni premierkor az 5S-ért, annak nem tudom, miért fáj, ha másnak is van. :D anyaghasználat is...nem egy újrahasznosított PET palackból öntik ki :D meg igen, az a 122ezer körüli ártipp nem elég olcsó az, hogy mindenki megvegye.
2013. júl. 28. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Legtöbb ember, tizenéves azért vesz iPhonet amit írtál..

szóval hogy: anyucinak meg apucinak akkora a fizetése hogy megvette nekem az iPhone-t, és én most qrva raj vagyok...

2013. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem fog megjelenni , ez egy vicc, tavaly is ugyanez volt , És nem azzal van a probléma ,hogy megjelenik és annyi az exkluzivitásnak , hisz ott van a rendes iPhone, ami ugyanúgy annak fog számítani , hanem ,hogy mi lesz a frissítésekkel ? Melyiket részesítik majd előnyben, a 2013-as olcsó iPhone-t v a 2012-es rendes iPhone-t ? Mert ugye az iPhone 4 se kapott Sirit , és mi lesz ha a 2012-es nem fog valamit megkapni , de a 13-as "olcsó " iPhone megkapja ?
2013. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden arra utal, hogy ezúttal megjelenik. Egyrészt túl sok az egymással koherens szivárgás, másrészt logikus is lenne. Apple eddig korábbi modelljeit kínálta alacsonyabb áron (és kisebb memória kapacitással) a kevesebb pénzzel rendelkező felhasználóknak. iPhone 4S-sel viszont több gond is van: egyrészt régebbi rendszercsatlakozót használ, másrészt kijelző képaránya is 3,5"-os, harmadrészt ARMv7-es utasításkészletű CPU-ja van (5-nek ARMv7s).

Várhatóan a frissebb modellt fogják előnyben részesíteni. iPadnál is ugyanez történik: iPad mini megkap olyan szolgáltatásokat (pl AirPlay), amiket iPad 3/2 nem, holott teljesítményben kb azonos szinten vannak.

2013. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ígyvan ezt handrás meg előtte egy másik srác is levezette, hogy miért valószínű. a más képarány és felbontás nem kedvez a fejlesztőknek, ezért mivel a 4/4S van már csak, ebből is a 4S maradna még fél-1 évet a piacon, akkor még mindig 2 féle képarányú verziót kéne csinálni mindenből, ezért a 4S-t is ki szeretnék nyírni a piacról. az persze már, hogy hányszázezer embernek van 4/4S-e, az más kérdés, nyilván előbbutóbb úgyis elérik, hogy vásárolják az olcsóbb iPhone-t, és akkor amellett, hogy árulják a jobb anyagokból készült 5-öt meg az új, erősebb 5S-t.
2013. júl. 28. 20:05
 7/8 A kérdező kommentje:
szóval ha ez így meglenne, az is elképzelhető, hogy már a következő főverziós iOS-t 4S-ek sem kapnák meg.
2013. júl. 28. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a frissítést iOS 8-ra még megkapják a a 4S tulajok, viszont tovább már nem lesz támogatott.
2013. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!