Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Extra sürgős! Van tippetek?

Extra sürgős! Van tippetek?

Figyelt kérdés

Samsung i8150 Galaxy W telefonom nem tölt (pótaksival sem).

Nincs egy gramm térerőm sem, de abszolút semmi.

Hívtam a szolgáltatót, mondták, h. lehet kártyabaj, akkor kicserélik.

Ezután áttettem másik telefonba a sim-et, de azzal van térerő...


Rezeg egyfolytában, még amikor a PIN-t be sem írtam.

Teljesen megbolondult....


2013. júl. 28. 18:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a telefonod van besz.arófélben.
2013. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Alaplaphiba. Végy búcsút tőle.
2013. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Garancia még van rajta. Szerintetek?
2013. júl. 28. 19:02
 4/6 anonim válasza:
akkor vidd el gyorsan, kicserélik vagy megjavítják
2013. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most feltettem töltőre, elkezdte tölteni, de USB-ként jelzi ki a sima konnektorból feltett töltőt.

Hozzátartozik a storyhoz, hogy ma melegen volt a készülék, és azóta műveli ezt a borzalmat. Talán van összefüggés?

Hőgutát kapott a Samsung?!

2013. júl. 28. 19:19
 6/6 anonim válasza:
Ezt az apró tényt elfelejtetted, hogy napon hagytad a kütyüt. Jó ha tudod, hogy a konzumer elektronika kb max +40 fokig van kalibrálva, az felett nincs a helyes működésre garancia amit a használati útmutatóban le is írnak. Ha valami tönkrement a hőcsapdában, a telefon belében, esetleg meg is tagadhatják a javítást. Ha csak annyiról van szó, hogy a melegről került hirtelen hidegre, akkor a párának gratulálhatsz, s az is tehet ilyent, a véletlen rövidzárakkal. Ha még erre sikerült villanyt töltened, akkor is imádkozz - mert inkább legyen teljesen egy napot száraz, szobai hőmérsékleten egy napot, hogy teljesen kiszáradjon - és úgy tölts rá villanyt.
2013. júl. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!