Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri elcserelni a Samsung...

Megeri elcserelni a Samsung Galaxy Y S5360 telefonomat egy Apple Iphone 3G 8GB -ra?

Figyelt kérdés
Mindketto szinte uj ,alig voltak hasznalva .
2013. júl. 29. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod!
2013. júl. 30. 08:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Legyszi megindoloknad mert ez a "nem" ez johet onnan hogy te oda vagy az Androidert.
2013. júl. 30. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Észnél vagy drága barátom?! Évek vannak a telók között, így mintha egy Fordot cserélnél Ladára...Tudás alapján, 430-cal magasabb az órajele a prociban, tudsz videót csinálni az Y-nal avagy a kamera is jobb, ezenkívül az ilyen régi iPhone-non manapság szinte semmi jó alkalmazás nem indul mert elavult, inkább maradj az Android 2.3 adta lehetősegnél. Ja és az iPhone-t nem tudod testre szabni, az Y-nal ellentétben. Max. a hátteret..húúha.. ha szorult beléd egy kis műszakias ész, még csak fel se veted ezt a cserét :)
2013. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod ! Ha jobban belegondolok akkor nem eri meg .Megfogadom a tanacsod !
2013. júl. 31. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3G már egy őskövület. Ha iPhone-t szeretnél, minimum 4-et vegyél.
2013. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az első okostelefonom egy Galaxy Y-on volt, és lágyan fogalmazva nem szerettette meg velem az androidot.

Futólag ismerkedtem egy 3G-vel is, lassú volt, mondjuk tény hogy a srác akié a telefon volt kb. 11 évesen kapta meg és szarrá hackelte, tweakelte, szóval lehet emiatt is döcögött.


Úgy összességében sebességben egy szint a két telefon, mind a kettőnek nagyon tré a felbontása, bár a 3G képernyője nagyobb és egy picivel (133ppi vs 165ppi) nagyobb is a pixelsűrűsége a képernyőnek.

Lehet jobban megérné elcserélni a 3G-re az Y-od, mert az a telefon még pár éve prémium kategóriás termékként készült, nem pedig a legalja szintre, talán emiatt megbízhatóbb is, nem az a kispórolós design, pl kamerája fényévekkel jobb, mint az Y-nak.


A szar telefonom sorozatos hülyeségei után elkezdtem gyűjteni, így vettem meg a mostani 4S-emet, az Y-t pedig odaadtam apámnak ahelyett a mégszarabb Monte helyett.

Azóta nincs olyan érzésem hogy a következő pillanatban szándékos módon a telefonom darabokban lesz a földön a gravitáció és az én jóvoltomból.

2013. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!