Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia vagy valamilyen...

Kavics17 kérdése:

Nokia Lumia vagy valamilyen Android?

Figyelt kérdés
nemsokára egy kis pénz áll a házhoz szal eldöntöttem hogy kell egy újabb telefon :D természetesen nem teljesen új készülék valami használt de nem tudom hogy valami Lumia legyen vagy android mert van egypár Lumia 710 es jó árban errefelé csak nem tudom melyik a jobb zenehalgátasra fotózásra meg web-ezésre kell csak néha játszok ha nagyon unatkozok :)

2013. júl. 29. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát erre inkább az Android!
2013. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Android.
2013. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
történetesen ha zenehallgatásra, fotozásra és netezésre kell akkor Lumia.. csak nem 710. hanem használtam 520 vagy 620 mondjuk.
2013. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Netezésre? Lumia? XD Nanee....
2013. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
wp8on neteztél már?a használata pofon egyszerü,egy weboldalt 2 másodperc alatt tölt be,minden flott és minden gyors, egy mobilnetezésen nem hiszem hogyk övetelmény lenne azo nline történö mmorpgzés.. de talán fejtsd ki mert a "naneee" nem sok mindent támaszt alá főleg nem véleményt.
2013. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Addig amíg a közelébe nem kerül egy flash cucc, és már akad melegszik. XD

Skype-t meg már meg sem említem. XD

Gondolhatod ha 710-re van pénze akkor megfizethető telcsit akar, és nem drágát. Hmmm?

Adroid ezeket tudja még a szar kínai telcsikben is.

És ne haragudj de ezen a téren mindig is verhetetlen marad.

Az ár/érték/teljesítményben.

2013. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Addig amíg a közelébe nem kerül egy flash cucc, és már akad melegszik. XD -én ezekkel még találkoztam,hivatalos flash meg nincs se iphonera speciel.


Skype-t meg már meg sem említem. XD -már miért?mert én naponta 3 órát használom gond nélkül,még frissités is most jött rá,lévén az ms-é az egész skype igy nem nehéz.


Gondolhatod ha 710-re van pénze akkor megfizethető telcsit akar, és nem drágát. Hmmm?

használtan keres telefont és 710et nem érdemes venni.pár ezres ráfizetéssel olyan wp8as telefont vehet használtan ami több évig támogatva lesz hivatalosan is.


Adroid ezeket tudja még a szar kínai telcsikben is.

és pont ez a szomorú hogy a teljesitmény és a minöség rovására egy kávéfőzőre is bele van pakolva.ezért olyan amilyen.

És ne haragudj de ezen a téren mindig is verhetetlen marad.

Az ár/érték/teljesítményben.

most milyen telefonról beszélünk, mi marad verhetetlen? az android ár/érték arányban? pont ez az hogy ár/érték, támogatás,és felszereltség terén gyártónként változik az összes felsorolt opció,szóval nem lehet kijelenteni,hogy mindig is az marad" és történetesen a Lumia 520 az, ami most árérték arányban globálisan a legjobb (20.000ft~ külföldről rendelve.) meg mondanám talán a galaxy S3-at.

de alsókategóriában használtan semmi értelme nem lenne megvenni egy alapból sem mai androidot (30-40 környékén gondolom mert a 710 akörül mozog használtan)amiröl még azt se tudod hogy támogatva lesz-e.(mert miért is ne, azt is gyártója válogatja) ellenben egy fixen 2016-ig érvényes támogatással rendelkező telefon ami wp8al szerelt,ingyen navigációval ami még a klotyót is mutatja merre van és hány méter,20 tonna egyéb extrával,eszesebb döntés lenne. most nem a fanságról van szó hanem a józan gondolkodásmenetröl.és ez fáj nem fáj ujonnan használtan 520ra 620ra vadászni a legeszesebb , mert használtan és árban,gyorsaságban és a támogatások nagy részében azt nyújtja mint egy 720,vagy 820.

ellenben ha megvennél egy nemtudom ace2-t vagy xperia u-t,azok azért egy s3tól s4töl vagy akrá egy s advancetöl fényévékre vannak.szóval ebben az árkategóriában nem lenne véleményem szerint eszes dolog megvenni egy olcsó androidot.

2013. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor még tényleg nem használtad, csak arra hagyatkozol, hogy xy aszonta, hogy nemjó. Flash az enyhén lejárt dolog már...vajon miért nem támogatják? Android sem támogatja már hivatalosan...tehát veszel egy telót, és 1 év múlva már hiába villogsz, hogy tud flash-t megjeleníteni, ha nem kell...:D amúgy a 710 tényleg egy rossz választás a wp7 miatt. inkább wp8-as. ott is lehet találni hasonló árú telókat. másrészt ha valaki 3,7 hüvelyken akar órákat böngészni, az fura lehet...arra, meg hogy megnézd a 0.facebook-ot, ahhoz nem kell flash. nekem iPhone-om van, amire szintén nincs, 1x sem hiányzott...azért, mert amihez esetleg kéne, annak van megfelelő alkalmazás.
2013. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
uuu gyerekek teljes a képzavar XDDDD szögezzünk le valamit :D itt van egy 720 as 34 ért minden eredeti cuccal a környékemen egy mobil shop ban most egy c5-03 am van mert tökéletes munkatelefon a képernyőcsere is csak 8 volt :D annak ellenére hogy haverom s3-asában valami 30 vagy mennyi most arra hogy órán puskázzak meg már itt az érettségi meg rendesen tudjam használni a vibert a skypet arra nekem nagyon is a lumiát ajánlották :)
2013. júl. 29. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:
34ért egy lumia 720?! hát ha ez tényleg ennyibe kerül akkor el lett döntve a kérdés röhögve.
2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!