Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat ajánlanátok?

Milyen telefonokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Most egy samsung star 3-am van de mivel nem androidos így nagyon nem sok mindent lehet vele csinálni. Alcatel Ot-995-t,Samsung galaxy s3 mini-t és samsung galaxy s advance-t néztem. androidos,előlapi kamerás és min. 5 megapixeles kamerája legyen. max. 50.000FT. X-periát,és Lumiát nem szeretnék bár egy 41MP-s kamerával rendelkező nokia lumia 120-at elfogadnék:DDDDD Miket ajánlanátok?
2013. júl. 30. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

41MP minek annyi? Felesleges..


Alcatel réggi, meg hamar lemerül, Galaxy S3 mini nem éri meg az árát, Galaxy S Advance meg nem 50.000 hanem 55-60 körül mozog. Az S Advance érné meg a legjobban ezek közül.


Esetleg ajánlom még a Sony Xperia U-t. Elég jól néz ki, 14 éves lányhoz még illene is. Annyi h 5,5GB a belső memóriája és nem lehet bővíteni. Ha nem kell sok tárhely akkor szerintem tökéletes és kb 40.000be kerül.

2013. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huuu:)sokat segítettél!!:) köszönööm:)
2013. júl. 30. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

#1


Oké, hogy nem csak a megapixel számít, de az sem gáz, ha az nagy. 41 megapixel, konkrétan akármennyit zoomolhatsz, a kép nem fog torzulni. Illetve elég komoly kamerát dobtak a Lumia 1020-ba, nem csak a megapixelre gyúrtak. Így is csak egy telefon, nem egy fényképező, de azért már elég komoly.


Egyébként 50k körül csak Sony-t ajánlanék. A gond, hogy szerintem elég férfiasak a Sony telefonok, de egy csajnak sem gáz. Xperia sola nem lenne rossz, kb ugyanaz, mint az U csak bővíthető.

2013. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom h nem csak a megapixel számít, de akkor is egy átlagos hétköznapi embernek szerintem tök felesleges :D Meg 50-ért nem kapja majd meg az ember a Nokia Lumia 1020-at. :D


+1 az Xperia Sola-ra. Kicsit drágább mint az U, de megéri.

2013. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolod? 300dolcsi 2 éves elöfizuval az at&tnél pl. egyáltalán nem lesz horror ára itt sem. valamint az 1020 egy bizonyos réteget céloz meg, akik kifejezetten fotóznak a telóval. ha azt hisszük hogy egy mobilkamera nem képes komoly dolgokra akkor nézegessünk itt:

[link]

valamint 2 képet cisnál, egy eredeti felbontásút és egy 5mpxeleset direkt közösségi oldalakra stb.az eredeti képböl kivághatsz forgathatsz, bármit csinálhatsz vele nem utolsó sorban itéletnapig* nagyithatsz.

szóval ez a "szerintem felesleg" ez oylan mint amikor megjelent az elsö kamerás telefon-monta pár ember minek?!

vagy amikor az áram-minek?! elvoltunk nélkül 1800 évig..szóval ez igy cejpítősz .:D

2013. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te így látod, én meg úgy h felesleges. :D Biztos h nagy előny h zoomolsz ameddig akarsz és nem lesz pixeles a kép, de tükörbepózoláshoz minek 41MP? :DD Ha pl valami fotósnak tanulna a ember, vagy szeret fényképezni és szerkezteni a képeket, amit esetleg el is tud adni valami magazinoknak, akkor oké. :D
2013. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!