Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995, Nokia Lumia...

Alcatel OT-995, Nokia Lumia 520 vagy Huawei Y300?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995 vs Nokia Lumia 520 vs Huawei Ascend Y300


Amire szükségem lenne bennük, hogy gyorsak legyenek! Én zenehallgatásra, játsszásra, filmnézésre, netezésre, fényképezésre/videózásra használnám. Olvastam az összesről, és mind a háromról csak jókat írtak. Az Alcatel a nagy kijelzője, jó kamerája és egyedi kezelőfelülete miatt választanám, hátránya az 1 magos processzor. A Huawei azért választanám, mert a kezelőfelülete csúcsszuper (szerintem), szép telefon, meg hogy a fényképezésben a kategóriáját elnézve jó. Hátránya az, hogy az ikonok érdekesek (de ez nem olyan lényeges), a videót csak VGA minőségben veszi fel. A Nokiában szinte minden megvan ami kell, csak a hátlapon a Led vaku és előlapi kamerája nincs! Pedig pont erre a kettőre nagyon nagy szükségem lenne. Szóval ez a hátránya, viszont minden más jó benne, csak még azt nem tudom hogy a Windows Phone jobb-e, hogyha az Androidot szoktam meg. Mégha arra tovább tart a támogatás is, nem tudom hogy érdemes-e átváltani, vagy inkább maradjak. Előre is köszönöm a válaszokat, és INDOKOT is SZERETNÉK, mert ez fontos lenne. Köszönöm!



2013. júl. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Alcatel hamar merül nem ajánlom. Nokiában nincs vaku meg előlapi kamera ugye, Huaweibe meg minden megvan csak kicsit kicsi a videófelbontás. Én a Y300-at venném.
2013. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 995-öt felejtsd el, már most.

A vaku után ne sírj, ne hogy azt hidd, hogy olyan, mint egy rendes fényképezőn a xenon vaku. Általában elég halovány, gyakran sárgás, nem mész vele sokra. Az előlapi kamera, nos, az már neccesebb, de szvsz lehet nélküle élni. Plusz ugye az is általában VGA.

Én most egy 520 után sóvárgok. A WP a rendszerből adódóan minden gépen perfektül fut, azzal nem lesz gond.

Ez is sajnos olyan, amit neked kell tudnod. Hogy szeretnél e Windows Phone-t, vagy maradnál a Droidnál, tényleg mennyire számít a vaku, stb.

2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Helló! A Huawei egy gyorsan fejlődő Kínai márka!

Én nekem ilyenem van és jó! A video szerintem szép!

5 megapixeles kamera! A régi Nokia C5-03-on is 5megapixeles kamera volt de 20X rosszabb minőségben vett fel! Egy kicsit halk,de lehet hogy csak nekem.. Előző telefonom Nokia volt és a Nokiák hangosak.

Válaszd a Y300-at!

2013. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lumia 620 nem játszik? Abban van vaku és előlapi kamera.
2013. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!