Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telot keresek ami a...

Olyan telot keresek ami a Nokia N95 tudja kiváltani teljes mértékben! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
tehát : 5mp kamera, wifi, gps, mp3, jag dugó .....
2013. júl. 30. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az jack, nem jag. Amúgy erre szinte ma már minden telefon képes. Nézegess androidos kütyüket, nagy a kínálat.
2013. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Androidos nem tudja "teljes mértékben" kiváltani, mert a Nokia N95-ösön Symbian van! A felsoroltak és az N95 adatai alapján a Nokia C5-03 áll hozzá a legközelebb!

Mondanám még a Nokia X6-ost is, ugyanezt tudja, de annak az N95-höz hasonlóan még előlapi kamerája is van, de az majdnem 120ezer Ft!

2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fejlődj a korral, és válts Androidra, WP-re vagy iOS-re. WP ajánlom, stabil, egyszerű a kezelőfelülete, és elég jó WP-s telók vannak a piacon. Veszel egy Nokia Lumia 925 vagy egy Windows Phone 8X by HTC azt ezekkel a telókkal jó pár évig ellenél!


[link]


[link]

2013. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nokia x6ost már nem is forgalmaznak vagy 2 éve,használtan 15.000ft, de szerintem fölösleges lenne most használtan venni egy régebbi nokia mobilt,mert az élettartama jelentösen lecsökkenne,hiába vannak nagyon jó telefonok.pár azért van amit használtan meg tudsz venni és még mindig nagyon jó, nokia n9, c7 stb. de akkor már ha nokia párti vagy én lumia telefont javasolnék, okostelefonszériából nincs más. azt sem tudjuk árban mennyit szánnál rá ,igy konkrétan nem tudok lumia modellt sem javasolni, 40.000töl 200.000ig van okostelefonja a nokiának.

alternativának mondjuk htc-t, abból is desire x, one x stb-t mondanék (samsung és sony berkekben úgy mondjam csalódtam..) viszont utóbbi, androidos rendszereken nem ingyenes a navigáció,nincs nokia zene és zenei támogatottság és a kameraszerkezet ugyan jó, de nem nokia.ami lévén a legjobb kamerás telefonokat gyártja,hála a gyártási technológiának a lencseszerkezetnek és a szotfvereknek.

2013. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az árukereső nem foglalkozik használt cuccokkal, csak újakkal, és ott láttam az árát is, ez alapján írtam a cirka 120-at!
2013. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!